Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Včera přibyla Gilda z BB.Twilightsmile

[Obrázek: 2014082115.jpg]
[Obrázek: 201408kkk.jpg]
Rainbowderp
Odpovědět
Update:

[Obrázek: my_collection_of_good_stuff____by_pproky-d7aop2t.jpg]

Věci, co tam jsou:

64x pony BB's
298x MLP CCG cards
Big Fluttershy from Germany
MC'Donalds Twilight Sparkle
Elements of Harmony book
12x various buttons
2x Dalek
11th and 7th Doctor
Amy Pond
T.A.R.D.I.S
Working 10th Doctor Sonic Screwdriver
LEGO Space Shuttle
LEGO Star Wars ship
Glass pig from oldest glass factory in Czech Republic
Glowing crystal
AC3 Freedom edition stuff
Lamborghini Contach model from 1998
Smooth stone from Croatia
Leather drum and Girrafe from South African Republic
Darts Dart Pinkiesmile
Minecraft Pickaxe, one of the first made
Paper triceratops with a little engine in it
Hourglass
Doctor Who mug
Tale's of Two Sisters book
Bottle of Cola from 90's
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Wow... zaujímalo by ma, odkiaľ tu niektorí (teda dosť veľa) majú také "nezvyčajné" predmety MLP (iné ako tie hračky). Je to z internetu i zo zahraničných stránok? Či sú také veci i v Česku/ na Slovensku? Ja okrem (toho detského) časopisu, blindbagov a česacích poníkov /"bábik" neviem nič iné na Slovensku (v Košiciach) nájsť. Fluttershysad A mama je strašne skeptická ku platbe kartou cez net, takže si nič objednať nemôžem (takže také "obchodné" stránky preto ani nenavštevujem, tak neviem, čo všetko s MLP tématikou je aj u nás). Ajsleepy
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Annabell: Stačí když si projdeš internetové obchody hračkáren(co jsou u vás) a je :3 Aspoň budeš vědět co vše mají Pinkiesmile A můžeš si u nich objednat i na vyzvednutí na prodejně a je :3 aspoň budeš vědět, že to mají Ajsmug
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Annabell
Tady třeba prodávají ty WeLoveFine vinylové figurky!
[CZ] http://www.sberatelske-predmety.cz/my-li...10582.html
[SK] http://www.funtastic.sk/My-Little-Pony-P...-d9012.htm
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Sbírka se rozrostla o dvě figurky z řady s třpytivýma hřívama... musela jsem si s tím trochu pohrát, sice se to třpytí, ale je to v podstatě neučesatelný RainbowwildPinkiehappy

[Obrázek: 20140826_140018.jpg?ver=0][/spoilerButt]
Moje tvorba,blog Flutterryay I believe in kindness Flutterryay

Odpovědět
Krasne

me se sbirka rozrostla o POP modely ,
mimochodem nevidel nekdo nekde Pegasky ?(Fluttershy a Rainbow Dash)
[Obrázek: FYqz3bg.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Faiko: U nás mají RD a Zecoru za 249Kč.... FS jsem bohužel ještě neviděla :/
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
U nás ? Tim myslis celou ČR ? Protoze jsem prosel Malenovice (kam zmizel Sparkys?) a Cepkov (do bambule se mi nechtelo) a nasel jen tyto a Lunu +Rarity a Pinkie s SCC za cenu kolem 500
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Faiko: Myslím Zlín.... Sparkys se zrušil v malenkách pač tam nikdo nechodil a krachoval... Ale i tak mi ho je ho líto, chjo :<
Jinak Zecoru s RD měly právě v Bambuly když jsem tam byla naposled nom ^^"" A to je jen pár dní zpět Pinkiesmile Možná by tam ještě byli, ale netuším... Ale vše tam bylo 2x nom ^^""" Tak se uvidí Pinkiesmile

[Obrázek: CIMG5531.jpg]
[Obrázek: PicMonkeyCollage_.jpg]
Více z mé sbírky zde: http://gaarinka.rajce.idnes.cz/MLP_sbirka__
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)