Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
vypadaji pekne a jsou to ty extra velke nebo spise takove malinko mensi s doplnky ?
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Ty extra velké Pinkiesmile
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Nadhera Extra Raritku jsem uz drzel , je to upne jine nez tradicni cesaci ale jelikoz doma cekala ta mensi Pinkie a RD tak jsem vzal tu mensi ,ale zato ma vejirek Twilightsmile
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Tak sem dávám ejdnu aktuálnější fotku Rainbowlaugh hehe.... Rainbowlaugh Není tam úplně vše, ale většína ^^"""
[Obrázek: CIMG7347.jpg]
Zbytek mé sbírky je zde: http://gaarinka.rajce.idnes.cz/MLP_sbirka__
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Neko.Cross: Wow. Tak tohle je teda hukot! Rainbowderp

Ale připoměla jsi mi, že bych měl po zimě sehnat všechny poníky po bytě na jedno místo a udělat jim už další a větší polici. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue Storm Já pokud bych měla úplně all vše tak nwm jak to udělám s trikama a polštářky a plyšáky co na téhle fotce nejsou X'DDD Je toho prostě moc X'DDDD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
OT Nekko.Cross:

YAY! Digimon Tamers! Digimon Adventures jsem měl trošku radši, ale tenhle byl taky dobrej (ještě Frontier se mi celkem líbil, i když to, že se do Digimonů měnili, bylo trochu divný, další seriály jsem zatim nekoukal)

Jinak, aby to nebylo úplně OT, tvoji sbírku hrozně obdivuju. Je skvělá Pinkiesmile
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Elchar:
Mě se zorvna líbí all digimoni Rainbowlaugh Ale tyhle plakáty jsem náhodně dostala s jednou koupí :3 Tak jsem extrémně ráda Pinkiesmile

Jinak děkuji Rainbowlaugh hehe... Rainbowlaugh Zrovna dneska mi přibyl přírůstek v podobě česací "Blossom Lily" Heart
[Obrázek: CIMG7355.jpg?ver=0]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
a ja asi vim odkud ji mas Twilightsmile , mě dnes nejspis ze stejneho mista přiletěla Raritka se Spikem

[Obrázek: tumblr_nm1b9maMYS1r8dscpo1_1280.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Neko.Cross: Nahradit cutie mark a oči a je to celá Derpy Rainbowlaugh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: