Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
WOOOOOW!!!! *Q* To cem! Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(15.04.2015, 17:39)Neko.Cross Napsal(a): Takže z Wave 11 e nejspíše můžeme rozloučit Twilightoops Jak to vypadá tohle se u nás nejspíše přeskočí...
Na Hlaváku v obchůdku naproti Burger Kingu mají wave 11b která byla v UK. Obsahuje jen 12 figurek místo obvyklých 24. Bohužel zrovna ty tři co jsem z 11 chtěl tam nejsou. 

Pozor na to, je tam několik stejných figurek jako v klasické 11, ale mají jiné kódy! Až když jsem se nachytal a nenašel v pytlíku poníka co jsem hledal, jsem zjistil, že je to právě 11b.
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...

Twitter: @ArcticBlueCZ
Odpovědět
Nom tak náké mini krámky bo tak jej mohou mít nom :/ :/ Hech... Jinak Wave11 je tedy ještě v "Clair's" obchůdku jak jsem říkala, ale jeden za 110Kč Ajsleepy""" to už by lépe vypadala tá přeobjednávka celého toho balené a vyšel by jeden sáček levnějc Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
tak jsem taky neco prosel a nasel jsem si alespon krasnou čistou prskavku (Firecracker Burst)

nasledovat me na kazdem kroku po 5 let zanecha sramy
[Obrázek: tumblr_nn44hffAOx1r8dscpo1_1280.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Dnes byl super den, konecne me dorazil dlouho ocekavany balicek  Flutterryay

[Obrázek: IMG_20150421_221614.jpg?ver=0]

Jeste musim na ebay ukoristit Princeznu Lunu  Pinkiesmile
Odpovědět
dámy a pánové Tesko vládne světu
velký plyšák za 300kč a malý za 170kč
   
akorát chudinka Rainbow nemá křidélka ale zase se nemusím bát že jí je utrhnu
Edit: bordel na stole je zdarma
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Až půjdu nakupovat, vím kam půjdu. Určitě si toho menšího plyšáka koupím. :3
Mohu se jen zeptat, z čeho je ta hříva? Popřípadě jestli je hebká či hrubší atd.
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
z čeho je ti asi nepovim ale je heboučká
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Rainbow 
16 G4 poníků

Do Mane6 mi chybí už jen nealicorní Twilight Sparkle.

[Obrázek: IMG_20150426_105815.jpg]
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
Já jsem teda měl skoro kompletní sbírku, ale prodal jsem jí mému Brony kámošovi, takže aspoň vím, že je v dobrých rukách Twilightsmile
PS: Nechal jsem si AppleJack Ajsmug

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)