Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Na kolik vyšel? Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Jenom na 600kč Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Uaaaaaaa na něj jsem měl spadeno! Jsi mi ho vyfoukla pod čumákem! Rainbowlaugh
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Tam byl schovaný no Rainbowlaugh jsem poprosila o ukázku covto tam vidím a neodolala jsem Rainbowlaugh hehe... >:3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Má dosavadní sbírka figurek za 8 měsíců. ^^

[Obrázek: mIiA84q.jpg]
Odpovědět
(17.08.2015, 15:53)Yuuki Napsal(a): Má dosavadní sbírka figurek za 8 měsíců. ^^

[Obrázek: mIiA84q.jpg]

Wow, klobouk dolů  Ajsmug Pinkiehappy Pinkiegasp Rainbowkiss Twilightsmile
Odpovědět
(07.12.2014, 19:20)Minetex Napsal(a): Ten mám taky, dokonce dva Rainbowlaugh [Obrázek: b8ad5dc0f0a7a86bd566c5b45f669c3e.jpg]
 To jsem měla jeden minule na vánoce protože můj nevlastní táta ví že miluju poníky a tak mi to koupil x) Jsem to snědla málem hned ten den RainbowlaughDDDDD
Odpovědět
Taky jsem si jej kdysi koupil ale abych neporusil obrazek oteviranim dvirek tak jsem jej opatrne otevrel shora a po stranach a mam jej pekne cely

a jinak konecne mi prisla Rainbow Power Applejack a jsou zase pospolu

[Obrázek: tumblr_nt8km7fCUt1r8dscpo1_1280.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Tá Pinkie Pie má účes ako z G3... Neviem prečo, ale pripadá mi tak...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Tak PP se zrovna moc účes časem neměnil Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)