Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
to zatím nevím, nejdřív to musí přijít Pinkiesmile
Odpovědět
Jeee EQ mám ráda... Klidně bych i třeba odkoupila Rainbowlaugh jen zalezi jaka bude Rainbowwild Jinak gratuluji i tobě :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Rainbow dash žirafa Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
nová členka gangu
   
   

Tesco 400 korunek
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Pěkná taška, tohle bych nosil na cony Rainbowlaugh Někdy vyfoť všechny Pinkie co máš a pošli mi to, docela by mě to zajímalo. Já si taky někdy updatenu tu fotku v podpisu, od tý doby mi přibylo Pinkiehappy
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Nahrála bych tu všechny moje NEw věccičky co jsem tu nedělala od posledního sdílení Rainbowlaugh
Ale bylo by toho trochu moc X'DD
Takže tu dávám odkaz na mou sbírečku po extrémně dlouhé sobě ---> http://gaarinka.rajce.idnes.cz/MLP_sbirka__
Pokud chce tedy někdo na ni kouknout tak může :3 :3 Pokud se mě chce někdo zeptet kde jsem co sehnala a za jakou cenu tak ráda poradím nebo doporučím nákého prodejce či obchod :3 :3 Takže no problemos poníci :*
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(04.09.2015, 08:28)Elchar Napsal(a): Pěkná taška, tohle bych nosil na cony Rainbowlaugh Někdy vyfoť všechny Pinkie co máš a pošli mi to, docela by mě to zajímalo. Já si taky někdy updatenu tu fotku v podpisu, od tý doby mi přibylo Pinkiehappy

tak jako můžu to někdy vyfotit ale zas tolik jich nemám ale za to je mám skoro všude myslim že jednu mám i v autě na zrcátku
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Neko.Cross: máš pekné G3.5 figúrky, podľa nich predpokladám, že máš aj nejaké G3... Či?
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Gary_Nu_Mane: Bohužel od G3.5 mám jenom figurky a jedno DVD s filmem... Jinak od nich nic nemám, ale z G3 mám aspoň nějaké Breezies :3 ty sbirsm, ale blbě se některé schaní, ale jinak chci začít ze sbírání i starších generací :3 Snad se postesti :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Neko.Cross: Tiež zháňam G3 (česacie), ale nikde ich neviem nájsť a ebay mi príde strašne chaotický. Skúšal som už aj bazoš, ale tam som od posledného pokusu zohnať G3 prestal chodiť. Ako som už kdesi spomenul, chcel by som si obstarať G3 Rainbow Dash a Minty, ktoré som si aj v kreslenej podobe asi najviac obľúbil z celej 3. generácie Pinkiesmile
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)