Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Zatím mám pouze Applejack a Pinkie, ale už brzo budu mít kompletní mane6    Twilightsmile Twilightsmile Twilightsmile
už jenom vědět kde sehnat fluttershy....  Applejackunsure

(úprava): kdo by jste věděl kde jí koupit/objednat napište! Pinkiesmile (mám namysli tu normální malou akční figurku, která je postavená na zadní nohy stejně jako RD)


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
No tu "starsi" Fluttershy sezenes pouze pres inzerat napriklad tady
https://www.facebook.com/groups/623380777723357/
nebo ve starsich vlnach sacku, jelikoz "nova" Fluttershy se vyskytuje od 9 vlny
tady je nadherna databaze Blind bag figurek http://data.mlpmerch.com/blind-bags/ pokud nevis presne pod jakym cislem /pismeny ji hledat
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
bluejack: Já mám jednu figurku FS zrovna na prodej Pinkiesmile Ale bohužel jenom tu jak je na čtyrech ^^"" Takže nwm zda by byl zájem...

[Obrázek: 11987094_10204692822146628_6570795825381...e=56A2D5B9]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Mňa by zaujímalo, kde by som zohnal Fluttershy z kolekcie Rainbow Power (česaciu)
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Gary_Nu_Mane: Škoda, že tu mám navíc zrovna jenom normální Rainbowlaugh Rainbowlaugh Jinak bych ráda pomohla ^^""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
V Lidlu teď mají akci - balení čtyř Kinder vajíček, dvě z nich zaručeně obsahují buď poníka, nebo Equestria Girl. Může tam být Pinkie Pie, Fluttershy, Rainbow Dash nebo Twilight Sparkle - všechny v obou verzích. Neodolal jsem a koupil jsem si hned čtyři balení.... dopadl jsem takhle Pinkiesmile

[Obrázek: JPrmaDH.jpg]

Ještě jsem je nečesal Rainbowlaugh Equestria Girls Fluttershy a Equestria Girls Rainbow Dash bych asi někomu dal - kdyžtak se ozvěte do PM pokud byste měli zájem Pinkiesmile
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Felmi pekné, felmi dobré Pinkiehappy
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
tak schválně co mě čeká
   
a podle toho jak na mě ta prodavačka koukala tak asi nic pěkného


EDIT: obsah 8 vajíček = 3 poníci a 1 Equestria Girls
   
Lidl mi právě dluží 100 korun českých 4 vejce byly plný nějakýho odpadu
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Tak to bych jim omlátil o hlavu.

Jinak... Za nějakou dobu sem hodím aktualizaci mojí sbírky. No, trochu se rozrostla Twilightblush
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
♕Decoy♕: Ale na obalu je napsané, že za 4 vajíček máš zaručené na 100% jenom dvě MLP figurky... Více ne... Sama jsem si koupila 3 balení a figurek měla jen 6 a pak náke blbosti... Hech...
Jinak mám na víc EQ RD a sháním ještě normální Pony Twi... Pokud by chcmtel někdo vyměnit tak budem jenom ráda :3 :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)