Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
no 20 minut se vykecávat než něco uděláš je celkem dost. (ne, že bych to poslouchal)

Jinak deku mám stejnou, panenku Dashie. Ale trochu mne štve, že tobě poslali česalku a mne jenom G3 blindbag
Odpovědět
Nějaké menší updaty. Mám svoje dvě první Equestria Girls:
[Obrázek: CbOticq.jpg]

A taky prvního poníka z G2:
[Obrázek: jNvuUUL.jpg]

Mám maminku, která se mi snaží udělat radost a ne vždycky ví, čím přesně Rainbowlaugh
[Obrázek: A84ro9v.jpg]

A hlavně, už mám úplně plnou svoji vitrínu a poníci se mi musí povalovat na poličce Twilightoops
[Obrázek: 0cnzsQj.jpg]

Po návratu z Brony Days mám v plánu objednávat nějaké plyšáky Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Jéééé tyhle poštáře mám doma Rainbowlaugh Jsou cute :3 :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
G3? OH, COME ON! Aj ja chcem G3! Flutterrage
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Do Prahy přijeli přátelé ze Slezska a že jim tam doma prý chybím, tak mi přivezli malý balíček s nečekaným překvapením, které rozhodně pobavilo...  Twilightsmile Rainbowlaugh Takže první věc s poníky, kterou na internátě mám.
[Obrázek: DSCN3429.JPG]
Odpovědět
(18.10.2015, 14:18)Cwossie Napsal(a): A taky prvního poníka z G2:
[Obrázek: jNvuUUL.jpg]

Tohle vypadá spíš na G1, protože G2 vypadají mnohem víc jako skuteční koně.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Aj tak je pekný, aj keď je G1... G2 boli trochu "kucyki anorektyczne" Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
http://strawberryreef.com/Index/G2/Color/orange.html

Vypadá jinak, protože je "baby". Že je G2 se pozná třeba podle těch kamínků v očích Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
"Baby" style Pinkiesmile jo tak to potom jo. Ty kamínky v očích nejsou na fotce skoro vůbec vidět, ale to nevadí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Citace
(21.09.2015, 18:24)blesk1j_CZ Napsal(a):
Citace:https://bronies.cz/Vlakno-Vase-pony-sbir...#pid508186

Ahoj poníci. konečně tu pro vás mám video co jsem sliboval. Udělal jsem Unboxing. Tak vám můžu ukázat co jsem dostal.
Předem se omlouvám za kvalitu obrazu. Nemám kameru s kterou bych to natočil, tak jsem použil kamerku z notebooku.
Mám tu pokračovaní a možná i konečné.
Jak jsem udělal tu fotku tak s ní a dalšími fotkami (není jich dost) tak udělali koláž. Ale zajímalo by mně kde jsou poslední dvě fotky (ferarypony a... ehh to už nevim)
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)