Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Nebudete mi to možno veriť, ale dnes v Diturii (Levice) som objavil česaciu STARLIGHT GLIMMER!
[Obrázek: TLpMNNz.jpg]
A samozrejme nechať ju tam by bol hriech, tak som ju hneď "potiahol" spolu s Fluttershy (na opačnom konci radu). Každý kus ma stál 6,81€. Doplnky sú docela cute... Twilightsmile
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
No neviem, neviem, nebolo to náhodou tak, že X-krát som ti povedal, že "na tvojom mieste by som ju bral" a až potom si ju nielen vzal, ale si vzal ešte aj Flutty? Raritywink
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ja viem, no... A teraz som aj celkom rád, že si ma presvedčil... Ďalšie mám v pláne zohnať Rarity, Twilight a Sunset Shimmer. A ešte hodlám Pinkie a AJ vymeniť za také z tejto série...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Tak jsem se odhodlala zvěčnit stávající sbírku mých malých poníků. (Jsou ty jen tyhle typy postaviček. Všechny moje ponyfikované věci se mi prostě nevejdou do záběru  Pinkiecrazy ).

[Obrázek: mlpsbirka.jpg]
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
Too much ponies...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
It's never enough ponies. At least, that's what they all say Rainbowlaugh
Odpovědět
Minetex: skôr som to napísal preto, lebo v porovnaní s mojou súčasnou zbierkou je to riadne kvantum...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Ale vždyť jó, já si jen dělám srandu Rainbowlaugh Taky mám jen 7 blindbagů a jednu Funko postavičku Rainbowlaugh
Odpovědět
Jestli to na fotce je "too much", tak musím něco vyhodit RainbowlaughDD
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
A bude hůř. Twilightblush Už mám koupenou Sweet Apple Acres. V Tescu na ni byla 50% sleva, tak jen čekám na to, až si ji ke konci týdne nadělím. Rainbowlaugh Raritystarry
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)