Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
500? Já ji mám za 90 diamantů
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
A keď nejakého toho changelinga nechám behať po Canterlote už v originalnej podobe tak niečo dokáže urobiť? Pretože mi došli TS elementy takže ho nemám ako zneškodniť Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
U mě běhají jen maskovaní. Když ho "demaskuji", tak si někam stoupne, stojí a překáží jako paraspriti. Takže asi nic nedělá, ale to ukáže až čas... Ajsmug

Mě spíš zajímá, zda ho můžu nechat běhat maskovaného bez následků... V nápovědě (na rozdíl od paraspritů) není. Pinkiesmile
Odpovědět
(30.03.2013, 22:15)Brony dash Napsal(a): Je na diamanty. Asi za 500.

No skvělý já mám 45 Twilightblush
Odpovědět
Hlavně je potřeba si u toho dávat pozor. Hra se trochu kousne tak pár krát ťuknete na obrazovku aniž by se něco stalo a najednou zjistíte, že jste si koupili úplnou kravinu za 10 gemů. Twilightangry2 Kvůli tomuhle ještě nemám Rarity
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
To se mi stáva často. Už jsem takhle přišla asi o 15. Twilightangry2 Horší je to pak nasbírat zpět... Jinak RD je tedy za 90? Rainbowhuh To jsem zvědavá kde to vezmu. Raritydespair
Odpovědět
Jop, aspoň tedy v mém obchodě je určitě za 90. Sbírat gemy bez peněz a podvádění není lehké. Hlavně se mi osvědčilo ničení paraspritů a changelingů taky občas z Derpy padne gem. Pak z questů a levelování ještě něco málo.
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Jakto, že já tam nemám changelingy? Applejackunsure Jinak všechny způsoby kterými to děláš ty je taky získávám. O jiných ani nevím.
Odpovědět
Ja som si takto minula 15gemov.. Mala som úkol so Scootaloo.. A myslela som že keď zaplatím 15 gemov tak mi to preskočí ten úkol celý pretože nemám 30 srdiečok len 25.. A ono mi to splnilo len polovicu Facehoof
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Hele stalo se vám to taky ? Po aktualizaci se mi to začlo nepřiměřeně sekat, a stalo se to celkem nehratelné, původní verze mi jela opravdu parádně a tohle ne. Nevíte co s tím ?
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)