Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Más najnovsie uptade??
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Jo pro ostatní, u mě sekání hry vyřeší pokaždé připojení sluchátek Rainbowlaugh a bum a hra se neseká a jede krásně.

Jo jinak, dneska to zapnu, a v Canterlottu mi lítá 5 Twilight Rainbowlaugh ti měňavci jsou svině.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
(05.04.2013, 15:09)Boss528 Napsal(a): Aha, tak to nemám Pinkiehappy
Snad ho nějak seženu!

U mě se taky nádraží nevede. Rainbowlaugh
Odpovědět
Raz sa mi stalo že som mala meňavca Pinkie Pie ale inak tam mám len Twilight meňavcov. Rainbowhuh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Jinak kdo by si měl chtěl přidat... Deecevans (jako tady ^^)
55 lvl (blížim se k 65) Pinkiesmile
Odpovědět
Môj Gameloft účet: SlavoKey
Odpovědět
Dneska pro Android vyšla nová verze, ale v popisu nic nového není a žádné opravy chyb jsem zatím nezaznamenal... Pinkiesmile
Odpovědět
já jediný co jsem zaznamenal je to, že jakmile se přihlásím do Glive tak to začne padat a musím restartovat mobil. dřív mi to padalo po 5 dnech zapnutýho mobilu ted jakmile zapnu Glive
Odpovědět
Ne, nejsi... Pinkiesmile

(29.03.2013, 22:12)Refly Napsal(a):
  • Padá... Padá... Často padá... Pinkiehappy (naštěstí ne přímo při hře, ale při nějakých náročnějších věcech typu

Padá mi při GLive, při cestování mezi městy, ... Ale nepadá pravidelně - tj. není nic, co by nešlo udělat, protože by to pokaždé spadlo...


Všimnul jsem si jedné věci: Když vypnu Wi-Fi nebo Mobilní internet, prostě aby se hra nemohla připojit ke GLive, tak jede hodně plynule a to i v "plném" Ponyville. A i rychleji nastartuje.

Když zapnu připojení, ale mam plný signál Wi-Fi/mobilní sítě, tak to docela jde, seká se to jen trochu.

Ale jakmile jsem na okraji Wi-Fi signálu/mobilní sítě, kde je nestabilní a pomalé internetové připojení, tak se hra seká hodně, resp. stále víc a častěji, až nakonec spadne úplně... Pinkiesmile
Odpovědět
Hru mám na mobilu a ...mě osobně tedy celkem baví Pinkiesmile
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 17 host(ů)