Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Mně to dělalo před valentýnským updatem a teď už mám dlouhou dobu klid... Pomohlo mi třeba 1/2 hodiny před očekávaným vypršením 24h zapnout hru, nechat ji na pozadí (třeba zhasnout displej) a po čase se to uvolní pro bouchání balónků...
Samsung Galaxy TAB 2
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Treti moznost je vybodnout se na to. Co uz. Jednou za cas se do toho nacasovani vicemene trefim... kdyz mam extremni chut neco vyhrat, pouziju nasbirana srdce... ale globalne vzato na Balloon Flop kaslu. :p

BTW! Podle screenshotu na EQD nedavno vysel update pro iOS obsahujici novou minihru a moznost postavit si tezebni dul! uz aby to bylo i na androidech, dammit:
http://www.equestriadaily.com/2014/03/di...ed-to.html

[Obrázek: 142341.png]
Odpovědět
Lidi, dotaz, jak mám tedy přenést save mého města a zdrojů z mobilu do tabletu ? Děkuij
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Nevím, ale stavění městečka mě nebavilo tak jako nikdy předtím Flutterryay
Odpovědět
Jeryk - už jsem to tu psal o pár stránek dřív - zkopíruj soubory s daty. Jsou v sdcard/Android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM/files. Nejsem si přesně jistý co všechno je potřeba, ale uživatelská data jsou rozdělená do čtyř souborů, a to 000_and_bundled.ark, 000_and_startup.ark, 001_and_mlpdata.ark a 002_and_mlpdata.ark. Zkopíruj radši všechny 4 Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
poradili byste mi prosím, jak získat gemy bez opravdových peněz?
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Asi jedině vždy když dokončíš level nebo je někde vyhrát. Někdy i za dokončení úkolu nebo když najdeš Derpy. Jinak na GL jsem RarityIBP, byla bych ráda za přátele.Ajsmug

Odesláno z Canterlotu
Rainbowderp
Odpovědět
Dexi, skopíroval jsem to co si řekl, a bez účinku Twilightoops
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
it's on! prave jsem stahla androiduv update. nahore vznikne Crystal mine. je to sileny Rainbowderp
edit: a kdyz se rozbijete, tak novy zivot stoji gemy, tak pozor!

[Obrázek: gmlp1.png]
[Obrázek: gmlp2.png]
[Obrázek: gmlp3.png]
[Obrázek: gmlp4.png]
[Obrázek: gmlp5.png]
Odpovědět
(04.04.2014, 17:11)dinopony Napsal(a): poradili byste mi prosím, jak získat gemy bez opravdových peněz?

Jednoduše, používej elementy na sprity - po několika použitích vypadne gem. Hodí se to když už máš elementů hodně Ajsmug
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)