Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Taky se mi to stalo,hraju a najednou *pof* "vyhráli jste 20 gemů!".Taky nic nenamítám. Rainbowlaugh
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět
Omluva za výpadky serverů Gameloftu, dostali jsme dárek Rainbowlaugh

Odesláno pomocí Spika
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Přijďte se podívat do mého města, zrovna probíhá rekultivace lesa okolo obydlí Zecory Rainbowlaugh
Nick jerykbrony
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
chtěl bych ze zeptat jestli se dá nějak koupit/získat Luna
:3
Odpovědět
Lunu získáš tak, že dokončíš všechny úkoly v Ponyvillu. To značí spuštění všech těch soch elementů či co to je, pak ještě nějakých pár úkolů, z nichž jeden asi bez nákupu gemu nedáš a máš Lunu.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Ach jo to je škoda já totiž nic kupovat nesmim
:3
Odpovědět
(22.04.2014, 18:32)Jeryk Napsal(a): Lunu získáš tak, že dokončíš všechny úkoly v Ponyvillu. To značí spuštění všech těch soch elementů či co to je, pak ještě nějakých pár úkolů, z nichž jeden asi bez nákupu gemu nedáš a máš Lunu.

Všechno se dá. Myslím, že už jsem blízko konci, chybí mi "jen" 196 gemů na radnici, abych mohl jít dál. A zatím vše bez nákupů a cheatů a Canterlot už jsem dokončil
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Stačí se dívat denně na reklamy Rainbowlaugh

Odesláno pomocí Spika
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Dá se to, ale jsou tam už takové blbosti úkoly Rainbowlaugh jako třeba našetři 800 000 bitů a podobně. Já se na Canterlot zatím vůbec nesoustředím, dodělávám Ponyville Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Já si tam dal jen lehčí verzi cheatu na denní bonus 50 gemů a jde to v pohodě Rainbowlaugh

Odesláno z chytrýho čtverečku
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)