Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Jak již víte, tak byl nový update. Tady si můžete přečíst, co se změnilo a co může následovat:
http://www.mlpinfo.cz/clanek/nova-verze-...ttle-pony/
Odpovědět
Ad ty aktualizace: stalo se mi, že jsem propadl kolejemi v dole (kde koleje nebyly přerušeny). Ale stalo se zatím jen jednou...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Mě taky jen jednou...
Odpovědět
To se máte já často propadávám
Mimochodem když mám aktivované harmony stones co mám dělat dál?
Odpovědět
(14.10.2014, 15:44)syrope Napsal(a): To se máte já často propadávám
Mimochodem když mám aktivované harmony stones co mám dělat dál?

Netusim taky je mam vsechny ale nekde sem cetl ze musis mit vsechny tri wonderbolty vic nevim proste hraju a uvidim
Kašlu na podpis  Pinkiecrazy a klidně si to běžte říct tetě Rhody Twilightangry2 .
Odpovědět
Když byste procházeli příběh bez obcházení, tak byste to věděli Ajsmug pro postup dál ve hře je třeba splnit questy - aktivovat Harmony Stones nestačí viz. detailní popis pro Ponyville
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Takze druha reklamace probehla Semi-uspesne bylo potreba se pripomenout a dostal jsem Z5 jen 200 gemu a 200K bitu ,ale to je akorat tolik co mi zbylo od minuleho rollbacku a o kolik jsem si rekl
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Nevíte někdo, jak se odemyká Crystal Empire atd.?djpon3 nemůžu na to přijít Raritycry
Odpovědět
nijak zatím v té hře nejsou
Odpovědět
V SAA už nové poníky mám ,ale furt nemám v Ponyvillu a Canterlotu nové poníky. Vy jo?
Kašlu na podpis  Pinkiecrazy a klidně si to běžte říct tetě Rhody Twilightangry2 .
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)