Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
A co se stane, když budeš takhle dělit potřebný čas donekonečna? Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ono to nie je akoby mi tá polhodina zmizla a teraz sa to muselo spawnovať zakaždým o tú pol hodinu menej... ono to počíta akoby tá pol hodina ubehla Rainbowlaugh
Odpovědět
Kdyby někdo potřeboval, tady je kniha receptů ke tvorbě totemů:
http://mlp-gameloft.wikia.com/wiki/Zecora's_Hut

Jo a mají to dost zabugované. Čas ve hře neběží správně, když váš telefon není připojený k internetu. Já wifi na noc vypnul, a ráno jsem měl jenom jedno kolo pro Crystal Mine. Ani Spitfire nebyla připravená k hraní. A to má na to cooldown pouze 100 minut.
Odpovědět
Jo, taky jsem si všiml, že spousta věcí nebeží správně, když to nemá přístup na net. Třeba mi včera nešly odklidit použité totemy, protože jsem byl offline.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ne to není Tim ramku mám 1,5 gb mám samsung galaxy s3 takže Tim to nebude
For the Great and Powerful Trixie
Odpovědět
Řekněte mi, prosím, co v tom updatu alespoň je. Rainbowlaugh
Jak jsem psala, nabíječka zmizela ze světa a update tedy ještě nemám. Twilightoops
Trollestia
Odpovědět
Je tam Everfree Forest, Tree of harmony, Zecorin dom a na začiatku máš možnosť získať Sombru.
Odpovědět
Nová lokace, víc gemů, použití Shardů, farmení shardů, akce, nová hra, poně a pár drobností Rainbowlaugh
Odpovědět
Inak, nevedela som ako dostať toho Sombru, niekto mi písal že ho každý hráč dostal zdarma a má ho v inventári... ja ho tam nemám Rainbowlaugh tak ako by to malo byť?
Odpovědět
a hlasoval/a si na faceboku
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)