Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
(19.06.2015, 21:31)BeatixCZE Napsal(a): ...
Nejlepší hudba je Electro, Dubstep, Metal a Rock, samozřejmě nesmíme zapomenou na písničky z MLP. Bronies 4EVER !!!!

ako toto súvisí z témou?
Odpovědět
LordMat: Tiež by ma zaujímalo, ako to súvisí s topicom... Asi to mala byť súčasť podpisu...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Tak teraz už vážne nerozumiem.... Som jediná, alebo je ešte niekto kto dnes nevyhral v Events Cheesa Sandwicha a bol v prvej 20? Ja som skončila prvá a nevyhrala som absolútne nič. Akoto?!
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
@Annabell : Já třeba nedostal svých 7500 bitů Twilightoops
Odpovědět
Myslíš v tomto Evente? Tak potom asi zase nejaký bug... Ajsleepy
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Fakt jsi skončila první? Odměnu dostaneš až ve chvíli, kdy se tvůj aktuální postup ve chvíli ukončení eventu porovná s globálními statistikami a zjsití se tvá skutečná pozice.

Včera či předevčírem jsem získal ze Social eventu jednoho poníka do Sweet Apple Acres Pinkiesmile poprvé v social eventu něco tak hodnotného.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Buď prvá alebo druhá, pretože som ešte také 3 hodiny pred ukončením eventu bola prvá s dobrým náskokom (túto pozíciu som si udržiavala už od prvého dňa toho eventu a nestrácala som ju). Inokedy vyhrám poníka hneď ráno, pár hodín po ukončení eventu. Teraz sa mi stalo prvýkrát, že som nevyhrala nič a bola som medzi prvými (prvýkrát prvá). Ja neviem, môže to byť i tým, že sme včera mali celý deň až do dnes rána poruchu internetu a Magia? Mohla to nejak ovplyvniť? Teraz si myslím, že áno...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Ja tú novú verziu nemôžem na mojej zasekanej Xperii mini pro ani hrať... Už aby som si kúpil nový mobil... A hlavne s androidom ako doteraz...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Mám nový mobil, Honor 4C, hra jde nádherně plynule a zatím žádné chyby
Trollestia
Odpovědět
Ja som sa rozhodol, že si na rok kúpim nový Galaxy S6 (je to stratégia, za tú dobu pôjde cena dolu) a potom si ešte len zahrám Pinkiesmile
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)