Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Já to přes ten jejich cloud synchronizoval mezi tabletem a emulatorem na PC už o dvě verze zpátky, stačilo si z tabletu vzít soubor gameloft_sharing a přepsat jím ten na PC, hra se pak zeptala jestli použít lokální save nebo ten z cloadu.

Odesláno z Magickýho čtverečku pomocí Tapatalk
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět
tak jsem se prohrabal nastavením a našel jsem tu novou funkci na přesunutí. hodilo mi to kód, který sem překopíroval na tablet a během 30 vteřin jsem měl identickou hru překopírovanou.
Odpovědět
Neviete náhodou či funguje ešte nejaký cheat na momentálny update? Tie šaty sa mi fakt nechce kupovať za gemy Rainbowlaugh
Odpovědět
https://bronies.cz/Vlakno-My-little-pony...#pid517682
Tu som to rozoberal, ten hack sa dá použiť na každú verziu, ja si ním zvyšujem príjem gemov za shardy (na cca. 1:2)
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Případně je tu ten co používán já: https://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments.../?sort=new

Odesláno z Magickýho čtverečku pomocí Tapatalk
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět
Je nějakej jinej způsob, jak získat ty věci na oblečky, než za gemy? z obchodů mi nepadaj a v nápovědě sem to nenašel
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Jednou denně se můžeš kouknout na reklamu a dostaneš za to nějaký materiály, ale je to stejně blbý Facehoof
Nesuď ponyho podle srsti Rainbowdetermined2
Odpovědět
Jop, todle je celkem blbý  Rainbowhuh
Zatím jsem nepřišel na jiný způsob, než kupovat oblečky za gemy - ale gemy chci spíše utratit za poníky Rainbowlaugh

Naštěstí se mi v této hře líbí víc poníci bez těch oblečků, tak to moc neřeším.  Pinkiecrazy
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Mimochodem... s tím, jak jsou dneska všude americké prezidentské volby... všimli jste si, že budova Mane Salon vypadá až podezřele jako Donald Trump? Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ahoj. Hraje tuhle hru někdo na PC přes program Bluestack ? Jen by mě zajímalo, jestli se to z té aplikace dá přetáhnout do mobilu, nebo přenést mezi dvěma PC (jelikož si budu kupovat nový) nebo si hru poté znovu stáhnout a nějak se přihlásit na svůj účet hry a pokračovat. Nerad bych to hrál celé znova Derpytongue2
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)