Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
U mňa sa objavil kuriózny problém - nepustí ma to k nákupu gemov/bitov (IAP package loading) a hanguje to tam.
Celkom rád by som sa k tomu vrátil, mám tam dokonca jeden legit purchase, ale nejako ma to blokuje. Možno je to aj tým minulým banom, že už ma k store nepustia.

Skúšal som vypnúť/zapnúť LVL emulation, Freedom, Lucky Patcher, AdFree loopbacking, clean install a stále to robí. Dunno, škoda :/
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Mne istu chvilu neslo prehrat videa kvoli free gemom, asi mensi glitch.
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Kde ty videa za gemy vůbec najdu prosímtě? Díky
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Bez do obchodu s gemami, uplne prva polozka pred najlacnejsou ponukou, ktoru si mozes kupit.
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
(31.08.2016, 22:11)Dawnflash Napsal(a): U mňa sa objavil kuriózny problém - nepustí ma to k nákupu gemov/bitov (IAP package loading) a hanguje to tam.

Měl jsem kdysi podobný problém, když mě to nepustilo k nákupu - problém byl v tom, že jsem byl připojený přes Wi-Fi (která jinak k internetu přístup měla). Když jsem to zkusil přes mobilní data, nákup v pohodě prošel.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Hele, já tam nic takového nemám Rainbowlaugh v obchodě mám nejlevnější za 37kč cca, ale před tím už nic nemám.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Někdy se přestěhuje dozadu a občas na pár dní zmizí úplně než nasadí novou sadu reklam.
Odpovědět
Obcas im to hold blbne, aj tie ponuky. Najviac to blbne ak mate nestabilny net.
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Zdravím, nepřidal by si mě někdo? Potřeboval bych získat srdíčka Pinkiesmile 4e125a
Odpovědět
Mimochodom, vyšiel už update na Allround Carefree hack alebo tú hru môžem zfleku rovno už odinštalovať?Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)