Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
a mne se to nenaistaluje nééééé Twilightoops
Odpovědět
A ja im na update kašlem z vysoka, keď nejde hack Rainbowwild
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Kasli na hack ten s toho robi len klikanie.. nič si nemusis zasluziť, na nič nemusis čakať ,,, nuda
Odpovědět
Ponysynth pokud nejsi blbej a používal si ty hacky správně, tak musíš mít slušnou zásobu jak peněz, tak gemů, tak nevím, co tu furt zmiňuješ, že ti hacky nejdou a že bez nich nejde hrát.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Inb4 stížnosti "Nefunguje mi hack, fňuk!" Rainbowlaugh

Update zatím instalován nemám, neb doma zatím nemáme Internet (a přes mobilní data se mi to tahat nechce) - nevíte někdo, zda instalace aktualizace neutne stávající příběhovou linii s Rarou? Byť tipuju, že ne, budu klidnější, když to budu vědět předem.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ne, neutne. Rara běží dál.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
anyway někdo nějakou radu co s tímhle? : Aplikaci nelze nainstalovat na úložiště nebo SD kartu. Zkuste to znovu (kód chyby: -18)
Místo v paměti je. zkoušel jsem to několikrát včetně restartu zařízení.
Odpovědět
Tak to netuším. Mě se hra akorát od pátku (ještě před updatem) děsně seká, v některých chvílích je to skoro nehratelné.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Uvoľni si nejaké miesto v internej pamäti a po inštalácii použi nejaký prenosný program z Play store alebo cez adb shell/file explorer si manuálne urob symlink ("mv /sdcard/Android/data/<MLP folder> /external_sd/Android/data && ln -s /external_sd/Android/data/<MLP folder> /sdcard/Android/data").
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Tých 50 gemov za Magical balloon pop ma dorazilo. Rainbowlaugh Len dúfam, že budú niektoré poníky/ obchody dostupné i za bity, nielen gemy. Mám vyše 7 miliónov bitov a nemám ich už za čo utrácať. xD Kým gemov nieje nikdy dostatok a balloon pop ma za každou lákavou ponukou mojich obľúbencov ovládol a bolo to samozrejme k ničomu...
Chvalabohu už som získala aspoň Coloraturu aj Raru. A po novej aktualizácii sa mi zázrakom konečne vrátili ponuky na výpredaje a reklamy. Akurát keď mi došli gemy kvôli balloon pop, lebo som sa vzdala nádeje, že sa mi tie ponuky na poníky niekedy vrátia po viac než polroku čakania a správe, že je to funkcia hry, nie bug...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)