Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.53 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fluttershy fans
Vybavuje se mi Mass Effect.
"I'm going to miss you"
*BANG*
"...figuratively speaking"
Odpovědět
Tys hrál renegade? Já to nikdy moc dlouho nevydržel, je mi proti srsti být A-hole z principu, i když někdy je to sranda Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Na každejch pět projetí si dám jednu renegade. Jako relax Rainbowlaugh

(ano, hrál jsem to MNOHOKRÁT. Dokážu citovat mnohaminutivé pasáže Rainbowlaugh)
Odpovědět
Nejlepší jsou stejně ty hemzy co vedou některé kombinace parťáků na určitých místech. Třeba Garrus/Tali a vzpomínka na výtahy v jedničce Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Eyyup Rainbowlaugh

"Tell us again about Your immune system"
"I've got a shotgun"
"Alright, maybe later"
Odpovědět
Yeeaaahh... Twilightsmile Just pull the trigger. Twilightsmile That's my girl.... Um.. Pony Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Who should pull the trigger? :Rainbowhuh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Pravděpodobně FS na tom obrázku. Našeho Mass OT si nevšímej Twilightsmile
Odpovědět
iを謝罪するが、彼女は武器の引き金を引くことはない Twilightsmile

彼女はとてもかわいいと平和です Flutterryay

a je možné že z japonštiny vám to google zpátky do anj přeloží špatně Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
[Obrázek: fluttershy_by_blackgryph0n-d3d3ef1.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)