Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.53 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fluttershy fans
Jo ale na vetvi ne...Rainbowlaugh
Odpovědět
to jsem myslel Rainbowlaugh Facehoof
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Prostě spí na větvi, ne? Kdyby byla mrtvá, tak by neměla spojená přední kopýtka.
A vůbec, co je na tom, že spí na větvi? Je to Paegas. RD takhle chrní pořád Rainbowlaugh
Odpovědět
Jenomže RD si nosí polštář a deku Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
RD je taky pěkná fajnovka. Fluttershy je zvyklá na přírodu. Spala by i v trní, kdyby dlask potřeboval zpívat před spaním.
Abych citoval kamaráda (kterému jsem ukázal kus Dragonshy, už nevím proč): "Ta Fluttershy není žádný máslo, co?"
Odpovědět
Say it again, I dare you!

[Obrázek: my-little-pony-friendship-is-magic-brony...my-gun.jpg]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
To mi připomíná, že jsem ještě nedočetl http://www.fimfiction.net/story/13327/th...pinkie-pie Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
[Obrázek: do_not_mess_with_fluttershy__by_frosty01...r-jpg.7226]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
[Obrázek: fluttershy_glasses_by_varcon-d5awr33.jpg]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
[Obrázek: 183594+-+Armor_of_Harmony+artist+jennieo...tershy.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)