Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.53 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fluttershy fans
Twilightblush
[Obrázek: Discoshy_so_cute.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Well I wouldn't expect such harmonic sweetness from someone called "Discordian" Pinkiesmile

Tak dál:
[Obrázek: discord_and_fluttershy_by_mysticalpha-d5s2i07.jpg]
Mysticalpha
Odpovědět
Taky hezké, jenom nebýt Fluttershy pegas, tak je to lepší... a kdyby se nebála výšek tak je to mnohem lepší Rainbowlaugh

Jinak co s mým nickem? Proč s mým nickem? Discordiánství je náboženství Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
No právě. Představoval bych si, že discordián bude trollit o 106 Rainbowlaugh Nebo Flutershy s Discordem změila i discordiány? :p

Jinak mně na tom obrázku přijde roztomilé právě to, že se Fluttershy bojí výšek. Přesto vypadá v Discordově náruči spokojeně a v bezpečí, a kouká vstříc nějakému dobrodružství, které jí ukazuje. Flutterryay
Odpovědět
Myslím že v hodnocení mého profilu a některých mých postů je toho trollení docela dost, ale ne vždy mám náladu na trollení a navíc nejsem tak blbej abych to přeháněl a schytal ban.

Jop, z týhle perspektivy je ten obrázek ztělesnění důvěry.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Oh no... No discord and fluttershy.. Please.. No...... It hurts......... No.... It burns..... My heart.... Is bleeding.... No.. Please.... No... No more... No more please....... Please... I'll buy you something............ Please..... Just stop...... Please...... Please.... Fluttercry..... Please... Stop.... Stop it.... Please....... I'll give you money.... Tons of money....... Please.... Just stop.... Please...... No more Discord with Fluttershy... NO..... Please... Fluttercry .... No......... Pretty please...... :flutercry:.......... Please......... You've make me cry..... I'll give you everything.. Just ask.... Please stop.... Stop it......... Please.. Fluttercry.... Please....... (whispered) I'll do everything.... For you.... Just stop...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Ale no tak Pinkiesmile
[Obrázek: __dunno___by_yiuokami-d5skhyr.jpg]
Yiuokami
Odpovědět
moc tecek. Moc tecek!!
Proc se ti ty dva neliby?
Odpovědět
Další obrázek, další hřebík do rakve
už slyším pistoli, která tiše cvakne
I was strong, like a river
But now... I just want to pull the trigger....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
someone:
Canon je, že jsou kamarádi, ne vzájemný ship. IMHO je to docela dojemný.
Všichni tady víme, že Fluttershy miluješ, ale něco si jde prostě vlastní cestou.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)