Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
(19.10.2013, 10:32)kelsey Napsal(a): Fluttershy,ako alicorn?Twilight som to vždy priala ale Fluttershy..mi nesedí,ako alicorn.

Tavicorn is the best alicorn! Rainbowlaugh

Ale teraz vážne. Nevylučujem úplnú alicornizáciu M6, no to by už bolo trocha prehnané. Síce by to mohlo rozšíriť príbeh o pár nových línií, no prečo robiť alicorna pomaly z každého?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Mno když se nad tím zamyslíte tak by bylo logické udělat z nich alicorny ... Přece jenom jsou to elementy harmonije - důležitý obraný prvek celé Equestrie.. To už by ale byla uprava děje pro nás jako pro dospělejší fandom a to asi neudělají, tak se nebojte Twilightsmile
Odpovědět
Třeba Spike dostane křídla Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Toho by som s nimi rada videla. Twilightsmile
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Svět je plný překvapení ať skutečný nebo vymyšlený.
Odpovědět
Někdy i překvapení, které nikdo nechce Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Napr.Flash v S4.
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
Nevím proč ho tam nechcete Rainbowlaugh po důkladném schválení výkonné rady OSN jsem se rozhodl považovat vás za divné Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Já sem byl potvrzen u psychologa, že jsem divný a kdyby věděli, co všechno dělám, tak by mě zavřeli no nápravného zařízení Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Ale vážně, co proti němu máte vy sparklefilové? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)