Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Mě osobně ten chat nevadí Pinkiesmile
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
tak nikdo nikoho nenutí ten chat přihlašovat, takže i když jsem na RD kde ten chat je, tak ho nepřihlásím, tzn je to jako by tam nebyl
Odpovědět
Přesně to, to jsem od týhle epky čekal. Ušla
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
ouch, já uplně zapomněl, že je sobota :/
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
Som rada,že kvalita od premiéry neupadá.Dosť ma prekvapilo,keď sa nakoniec z tej spisovateľky vykľula Daring.A tá biela mačička ma opäť dostala. Pinkiehappy Vlastne,celá epizóda ma dostala.^^ Napínavé a dojímavé. DD "Nezmienila som sa o tom,že pracujem sama?" RD "Nezmienila som sa o tom,že NIKDY nepracujem sama?" Toto ma dostalo.A hlavne ako na konci písala do toho denníka o ktorom rozprávali v tretej epizóde.Takže "listy" sa nám vrátili.^^
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
presne takto sa teším ja na dalšiu sobotuTwilightblush
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Opravdu velice povedený díl,který splnil mé očekávání a ten face dashie ve křoví to dorazil. Rainbowlaugh Rainbowdetermined2
hodnocení 9/10
I wish, I hope, I dream, I pray.
By the princesses rule will light my way.

- - - - - - - - - - - - - - -

STEAM

SaberZ - Mandragora
Song
Odpovědět
Mno dobrej dil .. jen RD se choval tak amatersky Rainbowlaugh

Uvědomujete si, že když Twi a RD přišli na to, že je Daring doo skutečná, tak je to srovnatelný, jako kdyby sme mi zistili, že poníci sou skuteční... AH šťastné to bytosti Fluttercry
Odpovědět
Kde sa dá stiahnuť 4 episoda ?
PS:odpovedajte rýchlo neviem sa dočkať Pinkiesmile
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
Dragonpyre258:Zrovna to šlo živě,počkej si tak dvě hodiny a ono se to na torrentu objeví.
I wish, I hope, I dream, I pray.
By the princesses rule will light my way.

- - - - - - - - - - - - - - -

STEAM

SaberZ - Mandragora
Song
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)