Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Opráski od Azulyani
A kolikpak elfů začínajícíéch na F dokážeš ještě vyjmenovat? U mě je to už míň než deset. Čas vyhrabat Silmarilion... :-)

Jinak vzpomínání na jména elfů je docela dobrá zábava, když vám zrovna už půl hodiny vrtaj zuby :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
OT:

Finrod Felagund, Feanor, Fingolfin, Finduilas a jsem ztracená Rainbowlaugh
Seznam postav, zvláště z první části Silmarillionu, je kapitola sama pro sebe, u toho jsem vždycky měla pro jistotu zvláštní papír, kam jsem si psala poznámky, abych se neztratila Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Tento obrázek mě napadl po cestě z práce při procházce podzimním parkem.
Non-pony, tužka a centropeny.

[Obrázek: autumn_elf_by_azuliana-d6rjndv.jpg]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Asi nejhezčí, co jsem od tebe viděla. Pinkiesmile
Ty vlasy jsou jednoduše božské. Rainbowkiss
Odpovědět
Hodně teď mám tendenci se vracet ke svým "kořenům", k tomu, co jsem kreslila dřív.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
wow ! tentokrát si postavu vychytala opravdu dobře ! Twilightsmile

tohle je opravdu moc dobré.. Pinkiesmile

podzim inspiruje !
Odpovědět
Díky moc. Obzvláště, když jsem to musela párkrát předělávat Pinkiesmile původně měla mít jinak ruce Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Ten spodní list by snad stačil jedinej Pinkiehappy

[spoiler: pokud bys uměla kreslit nohy Trollestia]
Get rich or die trying.

Odpovědět
Věčná škoda těch rukou. (Sice může vypadat jejich ukrytí za záda jako elegantní řešení, ale mně to bohužel evokuje jen snahu se vyhnout jejich kreslení. :/ A jak tak koukám, ty se těm rukám vyhýbáš dost často... a to je podle mě veliká škoda.) Ono se dá zkrátka uprchnout kreslení hnátů na humanoidních bytostech bez toho, aby to působilo zvláštně, jen velice horko těžko (ač to není úplně nemožné)... ale i tak doporučuji vykašlat se na jakékoliv schovávání a třeba si čas od času zkusit nějakou tu pařátku do obrázku zakomponovat, či si ji občas jen tak načrtnout. Jak se říká: "cvičení dělá mistra" a definitivně to stojí za to. Twilightsmile

Odpovědět
Když si kreslím pro radost, tak se jim vyhýbám, protože se mi s nimi nechce drbat. Toho jsem si na škole ve figuře a kresbě užila dost Rainbowlaugh

Navíc s kreslením nemám nějaké velké ambice, to už mě přešlo, teď už si fakt kreslím jen pro radost a jsem ráda, když se to někomu líbí, ale rozhodně se tím nechci živit nebo to dále nějak extrémně rozvíjet Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)