Anketa: Máte rádi AJ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
29.02%
101 29.02%
No jasně
18.10%
63 18.10%
Že se vůbec ptáš
16.38%
57 16.38%
Celým svým srdcem i duší
25.86%
90 25.86%
Znám lepší
10.63%
37 10.63%
Celkem 348 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.54 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AppleJack Fans
Applejack je prostě boží poník.Ajsmug
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Tak to je nevyvratitelná, čistá a naprostá pravda Twilightsmile O to lepší, že je vyřčena mladou, neposkvrněnou duší.
Odpovědět
Applejack se mi zdá úžasná svojí povahou, prostě vším... Je milá, krásná, hodná, přátelská... A to jsou pro i Fluttie a Twight.

A ta Winonka... Applejack je pro mně jedna z nejlepších poníků z MLP a to ne jenom frinedship is magic, ale vůbec jí mám na pozici top třech poníků... Je to prostě úžasný poník. Scootangel
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Yeah Ajsmug Všichni poníci jsou úžasní, a není možné, aby si byť jediný z nich nezískal místo ve všech srdcích (DT a SS nepočítám, samozřejmě, ale ony za to nemohou, jak je stvořila Lauren Faust).

Jde jen o to, že někteří si vysloužili speciální pozornost každého jednoho z nás tím, že nám připomínají nás samotné, nebo se chovají tak, jak si představujeme správné chování, jak má být.

A to je u mě Applejack, ale také Rainbow Dash, Luna a Pinkie Pie, a samozřejmě, Twilight Sparkle. Twilightsmile
Odpovědět
Každý poník má prostě něco do sebe.Twilightsmile Kromě Gildy, zaprvé je to gryffon a za druhé je dost zlá..

Já mám zase ráda Twi, Fluttershy a AJ... Každá mi něčím připomíná mně. A pokud jde o princezny - Luna and Cadence.Pinkiesmile
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
[Obrázek: 10_seconds_flat_by_pedro992-d3vfhro.jpg]
GoneIn10Seconds
RainbowlaughAjbemused
Odpovědět
Tak mě napadla zajímavá otázka:
Kdyby bylo Hasbro české jmenovala by AJ Slivovice a patřila by do rodiny Švestků ti by nosili tohe oblečení?
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Ne, to by se nestalo Ajsmug

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Jen přes jeho mrtvolu Ajsmug

Mimochodem, švestky nic moc Raritywink
Nejlepší jsou JABLKA (pak kakichurma, ananas...) Rainbowlaugh
nebudu vypisovat seznam veškerého dobrého ovoce, myslím, že má odpověď je dostačující Twilightsmile
Odpovědět
Nojó nojó, co ty bys všechno neřekl aby jsi jí zalichotil

Ale na kobylku se jí stejně nedostaneš Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)