Hodnocení tématu:
  • 23 Hlas(ů) - 4.48 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Club
pracuju na jednom snad pěkným obrázku... tady nesmím chybětPinkiegaspPinkiegaspTwilightsmile
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
[Obrázek: MEME_BS.jpg?ver=2]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Luna, I'm so sorry for sabotage... Pinkiecrazy
Odpovědět
no ty jo... teď jsem se vzbudila a zdál se mi s ní sen Twilightsmile Prostě jsem s nějakou partou holek jsem před někým utíkala a držela jsem jsem za ruku holku, která byla šíleně pomalá a tak jsem jí řekla, aby začala pěkně rychle věřit na poníky ( náhodou se jmenovala Celestia Trollestia ) a tak jsem jí to nechtěla vysvětlovat a tak jsem se ,,proměnila''. Ale nebyl to můj charakter, ale Luna Rainbowlaugh
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
Luna patří mezi mí nejoblíbenější postavy z MLP a ten obrázek s lunou a iphonem prostě nice a ty obrázky s malou lunou to je prostě.... KAWAI
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
(08.02.2013, 06:49)Antarius Napsal(a): Luna, I'm so sorry for sabotage... Pinkiecrazy

Jaká sabotáž? Užíváš si její krásné noci, ne jak ti ostatní poníci
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Čímž jsem chtěl říci, jak jsem pochopil, že jsi pochopil, že se mi nezdají sny Ajsmug A často vůbec nespím...to jsi pochopil správně Twilightsmile
Odpovědět
Sny se ti zdají, když spíš vic neź 5 hodin tak i docela dlouhý, jen si je nepamatuješ. Třeba v nich máš i tu Lunu.
Odpovědět
Hele, když si pamatuju, sen, tak třeba jako ten, co se mi zdáv před týdnem: stojím v elektru a nemůžu se rozhodnout mezi sto let starým rádiem a dvouterrabajtovým externím HDD Rainbowderp

A navíc, tutoje o Luně, ne o mých divných snech i nesnech Ajsmug
Odpovědět
Luna může vstupovat do snů, takže to úplně offtopic není
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)