Hodnocení tématu:
  • 23 Hlas(ů) - 4.48 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Club
[Obrázek: princess_luna__s_birthday_by_tan575-d5bl9hy.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Cute :333
Taky bch chtěla takovou sestru Twilightoops
Odpovědět
Tenhle Komix mě vždycky dostane do náladyRainbowlaugh

Hold Lunička zapoměla no. Stane se Twilightsmile Akorát by si měla dávat bacha někde na výstavě skleněných váz a křišťálových lustrů. Uklízečky by už pak mohly zametat jen prach Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
to teda Rainbowlaugh tenhle komix už je lepší Pinkiehappy
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
[Obrázek: tumblr_m5uc8pCGim1qg26zfo1_250.gif] [Obrázek: tumblr_m5uc8pCGim1qg26zfo2_250.gif]
[Obrázek: tumblr_m5uc8pCGim1qg26zfo3_250.gif] [Obrázek: tumblr_m5uc8pCGim1qg26zfo4_250.gif]
Odpovědět
[Obrázek: tumblr_mcuctc3eM91rh8dlio1_1280.png]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Nevím jestli to tu už bylo Twilightsmile

[Obrázek: Princess-Luna-Luna-Eclipsed-princess-lun...80-720.png][Obrázek: Princess_Luna_holding_FS_S2E4-W4.png][Obrázek: 130866944361-luna.jpg][Obrázek: princess_luna_also_loves_milkshakes__by_...5npxk3.png][Obrázek: luna_on_a_cloud_by_maishida-d4lo75f.png]
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Well...isn´t she beautiful? Rainbowkiss
Odpovědět
[Obrázek: woona_by_xn_dragon-d4wiis4.png]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Přidávám se do fanklubu Luny Rainbowlaugh. Je prostě úžasná.


Ps: Zkusil jsem jí nakreslit jako škvrně, ale to se sem kvůli velikosti nevejde Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: