Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Queen Chrysalis
[Obrázek: 602994_152350361581944_2040387935_n.png]
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
(11.12.2012, 14:49)TemplarBrony Napsal(a): Je zatím nejchytřejší nepřítel v MLP Rainbowlaugh. Stejně nejvíc "kjut" rozhodně není.

PS: Není těch fanklubů nějak už moc?

Hneď druhý koment Rainbowlaugh

Najmúdrejší? Podľa toho čo Chrysalis hovorila sa živí láskou equestrie, lenže chce equestriu ovládnuť a potom už láska nebude takže zničí sama seba.
Odpovědět
(11.12.2012, 14:49)TemplarBrony Napsal(a): Je zatím nejchytřejší nepřítel v MLP Rainbowlaugh. Stejně nejvíc "kjut" rozhodně není.

PS: Není těch fanklubů nějak už moc?

Hahaha jen počkej až se dostanu do Equestrie potom budu já nepřitel co je nejchytřej... tak nic no Rainbowlaugh
deviantart : ZDE

Odpovědět
(10.05.2013, 13:12)Kovu11 Napsal(a): ...lenže chce equestriu ovládnuť a potom už láska nebude takže zničí sama seba.
No môže chovať poníkov na farme, film Matrix si asi nevidel Ajsmug
Odpovědět
Videl ale tam ich chovaly lebo žily a životom im vyrábaly energiu ale ako chceš ľuďom nútiť lásku?

Mno že by maly lásku aj pri Chrysalisinej vláde? Pochybujem Ajsmug.
Odpovědět
Já upřímně mám Chrys ráda, jak tak peřmýšlím tak asi můj nejoblíbenější záporák Twilightsmile škoda že nemáme smajlíka s Chrysalis Rainbowlaugh
[Obrázek: queen_chrysalis__but_i_should_be_a_butte...4xm3wp.png]
Odpovědět
(10.05.2013, 13:49)Kovu11 Napsal(a): Videl ale tam ich chovaly lebo žily a životom im vyrábaly energiu ale ako chceš ľuďom nútiť lásku?

Mno že by maly lásku aj pri Chrysalisinej vláde? Pochybujem Ajsmug.

Mne stačí toto: Ajsmug
[otvor-ak-chceš-mať-nočné-mory tag]
Odpovědět
tak to video bylo EPICKÉ!
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Pozor..následující obrázek je ..strašně..cute..
[Obrázek: 5373783149.png]

HNNNNGG Rainbowkiss

a ještě tu
[Obrázek: 1gsg.jpg]
Rainbowkiss Rainbowlaugh
Odpovědět
(10.05.2013, 14:57)MBite Napsal(a):
(10.05.2013, 13:49)Kovu11 Napsal(a): Videl ale tam ich chovaly lebo žily a životom im vyrábaly energiu ale ako chceš ľuďom nútiť lásku?

Mno že by maly lásku aj pri Chrysalisinej vláde? Pochybujem Ajsmug.

Mne stačí toto: Ajsmug
[otvor-ak-chceš-mať-nočné-mory tag]

No ok tam bolo vidno že z nich tahá lásku ale akú? Moc zamilovane nevyzeraly a neviem otom že by Twilight mala niekoho Pinkiehappy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)