Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Queen Chrysalis
#81
Neumím je tak jak je dělá Pinkie.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#82
[Obrázek: chryssieeee_by_carcar9-d54i308.jpg]
není to cute? Pinkiecrazy
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
#83
Je to cute.
Odpovědět
#84
Chrysalka je vždycky cute
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#85
Is she?
[Obrázek: chrysalis_vs_the_cmcs_by_kp_shadowsquirrel-d5qyzlf.jpg]
KP-ShadowSquirrel
Odpovědět
#86
Tenhle obrázek Rainbowlaugh Krása...

A budeme se hádat? je to cute! není to cute! je to cute! Pinkiecrazy

Já s dovolením klidným krokem odkráčím z tohoto fanclubu moustache
Odpovědět
#87
Hehe, to neměl být začátek hádky. Naopak ujištění. Rainbowlaugh

Každý přeci musí vidět, jak je Chrysalis krásná! A taky je to ten správný záporák typu: "Každý zloduch je hrdina svého vlastního příběhu" Díky tomu ji lituju a miluju.
Discord je prostě Joker - svoji roli si jednoduše užívá
Sombra je meh...
Ale Crysalis? Přece všechno co po vás chce je jen trochu lásky! A všichni ji za to nenávidí Raritycry
Jistě, jde na to ze špatného konce, ale nakonec co jiného jí zbývá, že?
Odpovědět
#88
chrysalis je nejen krásná ale taky totálně adorable..

[Obrázek: 758df14b291c3f7cf6aca9b37b20f7df.jpg]
Odpovědět
#89
Zajímalo by mě jestli by vůbec útočila na Canterlot kdyby věděla kolik lidí by se klidně nechalo dobrovolně sežrat Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#90
Jo, no. Já bych asi neodolal Pinkiesmile

btw. DaveL, Nevidím Tvůj obrázek, nevím, jestli je to mnou, nebo špatným imagehostem
EDIT: Aha, tak se mi podařilo alespoň následovat link. Tenhle bezpochyby adorable a cute obrázek je tu už v jednom vydání na str. 7. Trixieshiftright
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: