Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Queen Chrysalis
[Obrázek: queen_chrysalis_plushie_by_mlpt_fan-d5m7xcx.jpg]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak já mám i cosplay mých pár kamarádek .. ale pro jistotu je tu dávat nebudu, chci se dožít zítřka Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Tvoje kamaratky cosplayovali ako Q. Chrysalis? Rainbowlaugh
Odpovědět
Né, v threadu o Q. Ch. mluvím o coslayi Twi Ajbemused
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Mna len zaujmalo ako si narobili do koncatin diery Rainbowlaugh
Odpovědět
Do punčocháčů Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
To už by bylo trochu moc. Kam se hrabou fanoušci Spocka co si stříhaj uši... Fanoušci Chrysalis si provrtají nohy
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
A fanoušci Dumba ?
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Jo to nevím jak by se měli mrzačit ti
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Vyndat mozek? Rainbowderp

Já nevím, Discord je prostě největší borec Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)