Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Raz, keď som sa moooc nudil.

Už ste niekedy mali žehliť? A ako to dopadlo?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ani nie, ešte ako filly ma riadne opálila žehlička a potom som sa jej vyhýbal jak čert svätenej vode Rainbowlaugh A dnes? Nuž, táto činnosť fakt nie je pre mňa Unsuresweetie

Už ste sa niekedy kúpali v zime v studenej vode?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ne Rainbowlaugh
Už si někdy udělal něco čeho jsi litoval ??

I live my life my Dream !

I am the Boss
My heart beats listening to the most Beautiful Music ! djpon3   Flutterryay

Můj FB https://www.facebook.com/michaela.vranova.3304
 


Odpovědět
Vela krát.

Už ste niekedy "chodili s krčahom stále po vodu, dokým sa mu ucho neutrhlo"?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Yop, proste aj prenesene, aj naozaj. Najradšej som stále polieval s tou istou starou kanvou a tak to aj dopadlo. A prenesene, nuž kedysi dávno som býval u jedného kamaráta každý deň. Už mal toho asi dosť Twilightblush

Už ste sa niekedy zobudili a stála pred vami Celestia? Trollestia
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Zatial nieRainbowlaugh a prenesene áno. Mal som hore žalúzie.

Už ste niekedy potrebovali strom?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Áno, aby mi tienil a prenesene, nesvietila mi Celestia rovno do ksichtu Rainbowlaugh

Už ste niekedy na niekoho žalovali?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Možna :LIE:



Už ste niekedy hodili gumovú kachničku po niekom?
Do you have that Hype for Fallout 4


[Footnote]
Level Up!
New Perk:
Medik
Odpovědět
Já jen gumu (na gumování Rainbowlaugh )

Už jste někdy začali závyslačit na nějaké hře po prvním dnu hraní?
Nic inteligentního mě nenapadá, tak radši vás "jen" zdravím. Twilightsmile
Odpovědět
y e s a d m m o r e y e s



Už jsi se někdy probudil na zachodech s nohou uvazanou v řetězech a s kazetou u ruky ve které bylo at si uřežes nohu? Pinkiecrazy
Do you have that Hype for Fallout 4


[Footnote]
Level Up!
New Perk:
Medik
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)