Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Nebola možnosť nejak, vlastne by som sa na to aj tak nikdy nedal Twilightblush

Už ste niekedy otvorili darček skôr ako vám ho stihli darovať?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
jop Rainbowlaugh napriklad obrazek k vanocum od Monetina Rainbowlaugh

uz jsi nekdy libal zem?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ano Rainbowlaugh

Už si někdy někomu něco ukradl? ( nevědomky se nepočítá)
Odpovědět
Bohužel ano a dodnes si to pamatuji... Když mi bylo asi 12, tak jsem bratránkovi švihla mrňavou žábu z jeho kupy Lega Rainbowlaugh Žel mi musela někde vypadnou z kapsy, páč domů jsem si ji nedonesla  Ajsleepy  Rainbowlaugh A z toho plyne, milé děti ponaučení!  Twilightsmile


Už jsi někdy vlezl na veřejné záchodky opačného pohlaví?  Twilightoops (omyl i záměr  Rainbowlaugh )
Odpovědět
jop Rainbowlaugh vetsinou omylem...a byva tam vetsi humus nez na panskejch Rainbowlaugh ale jednou na diskosce sme tam vlezli s kamosem schvalne Pinkiesmile byla sranda odpovidat na dotazy devcat: "co tady delate???" "no co....znasilnujem zensky..." Rainbowlaugh

uz jsi nekdy musel cistit totalne ucpany zachod? Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Já naštěstí ne, ale mám doma zámeckého údržbáře a ten si už se záchody zažil své, chudák  Rainbowlaugh


Už sis někdy přidal do kafe/čaje místo cukru sůl? Twilightoops
Odpovědět
Nie, na toto dávam obzvlášť pozor, ale som si na dukátové buchty namiesto pudingu vykydol bravčovú masť. Keby sú tam 2 fľašky, tak sa nepomýlim, ale bola tam len jedna, takže niekto tiež spravil chybu, že puding schoval a vedľa buchiet položil hento Rainbowlaugh

Už ste niekedy spadli do Lego stavebnice?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
ano Rainbowlaugh nebo slapnout bosou nohou na ostnatého dinosaura, to je taky bomba Rainbowlaugh


uz jsi se nekdy musel hrabat v nechutných odpadcích, protože jsi omylem vyhodil něco důležitého? Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Áno a to bolo dokonca nedávno a išlo o 20-eurovku Rainbowlaugh Našťastie v kuchynskom koši a nie vonku v kontajneri. Tak položil som na ňu prázdny obal od čokolády a mama si nevšimla a to všetko skrčila a hodila do koša. Ešteže som sa zbadal Twilightblush

Už vás niekedy zastihla búrka niekde mimo strechy nad hlavou?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
ehhmm to bi som sa musel pohrabat v spomiemkach čo mam v hlave
Už sťe niekedy len tak niekomu ztiahly dolu nohavice Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)