Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Jop, jednou...na Libušíně (šermířská akce mé drahé polovičky)...a už to vícekrát nechci zažít! Twilightoops

Už jsi někdy dobrovolně stál v hromadce celou cestu trvající více jak hodinu jen proto, že to vyrovnávání je děsná zábava?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Keď som bol dieťa Rainbowlaugh Dnes som šťastný za každe volbe miesto, ale v medzimeatskych Rainbowlaugh

Už ste niekedy boli ako otrávený?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
ano Twilightoops

uz jsi nekdy citil energii planety Zeme? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jistě, není to nikterak těžké, když člověk skutečně chce  Ajsmug

Už jsi někdy tančil paso doble? Pinkiecrazy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Zadá sa mi, že niečo podobne som skušal, ale nie Rainbowlaugh

Už ste niekedy vybrali USB bez bezpečného odstránenia? Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Vždy ho "bezpečne odstránim", no niekedy to nejde, ale pokúsim sa a keď sú všetky veci vypnuté a nejde aj tak, tak nasilu Rainbowlaugh

Už ste niekedy zamrzli?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Áno, keď som v zime išiel na vrch 1092m pri -15°C a vetre Rainbowlaugh , ale doslova nie.

Už ste niekedy spali nasilu, len aby ste dosnívali ten fantastický sen, čo sa vám sníval? Pinkiehappy
Odpovědět
Občas Rainbowlaugh

Uź ste niekedy boli prenasledovaný vlastnymi snami?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
No ani neviem, väčšinou si zo snov nič nepamätám. Ale zato si pamätám všetky 4 sny (až) s poníkmi a tí by ma kľudne mohli naháňať Rainbowlaugh

Už ste niekedy prali plyšáka?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Nie Rainbowlaugh naćo Rainbowlaugh

Už ste niekedy boli pohostený a vam sa to nepacilo?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)