Hodnocení tématu:
  • 21 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šílené MLP obrázky
ano myslel jsem tím upíry Rainbowlaugh
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Tohle pinkameně ale zatraceně sluší. Pinkiecrazy
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
No to jak svině, já se na ten obrázek Punkameny vydrżtim dívat hroznę dlouho Twilightblush
Odpovědět
vskutku jí to sluší Pinkiecrazy
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
hups sorry pardon trochu později ale vítězem je Discordian Twilightsmile gratulace
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Nic neporazí pony Alucarda! Byl zrozen z čisté frustrace a nudy jednoho úterního odpoledne při zkouškovém Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
ale nedělej se moc kdyby to nebyla tvoje tvorba tak by to vyhrál Geesta Rainbowlaugh
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Neviem či to tu už bolo ale tak Rainbowlaugh [Obrázek: 17682_478898795502670_338022492_n.jpg]
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
Ľudia, ktorí vymýšľajú názvy webstránok, by si niekedy zaslúžili facku. Bratm.sk? Ale aj tak...nie je konské mäso príliš tuhé? Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Look at you now, Twilight...
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)