Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Tož to ne, ale je jen jeden. Já mám tři osobnosti a když se hádáš sám se sebou a se sebou, pŕičemž kždá osobnost má jinej názor a povahu, to je těžký. Navíc moje Třetí složka se čím dál tím víc zaplíta s Pinkamenou
Odpovědět
Mě naštvala Gilda. Jak se opovažuje ubližovat někomu tak cute!
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
(12.02.2013, 00:39)DerpingWork Napsal(a): To, ze kvuli smutnym fanfics nemuzu spat...Ajsleepy...
Áno , přesně tak. Ale spíš mě štve fakt , že jsem si ho četl a že se neponaučím Twilightblush
Odpovědět
Naštvala mě moje sestra. Nedávno slavila čtyři roky, a tak jsem ji pustil na noťas, že má teda ty narozeniny. Ale ona na něj vylila něcojakošampus. Potěší. Twilightsmile základovka natřikrát spálená, HDD v pr... pryč. Ramky to sice přežily ale ta základovka.... Oprava nejméně 8000... za co? To si radši koupím novej. Děkuju ségra Twilightsmile
Odpovědět
(12.02.2013, 00:17)Mr.Desolator Napsal(a): Zrovna dneska mě vytočil poměr: cena dálniční známky/kvalita dálnic. Z toho první stoupající a druhá klesající...

Čím dál víc na zblití tenhle stát...Pinkiesick

"Druhá klesajíc"... copak my někdy měli kvalitní dálnice? Ty jsou nekvalitní odjakživa, tam nemá co klesat Rainbowlaugh Aspoň neusneš za volantem, když většinu cesty slyšíš tdtdtdtdtdtdtdtdtdtd bum tdtdtdtdtdtdtdtdtd...
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(12.02.2013, 01:19)damixk Napsal(a):
(12.02.2013, 00:39)DerpingWork Napsal(a): To, ze kvuli smutnym fanfics nemuzu spat...Ajsleepy...
Áno , přesně tak. Ale spíš mě štve fakt , že jsem si ho četl a že se neponaučím Twilightblush
Napriklad Posledni Let...Pinkiesad2
I can't read more sadfics with Dashie!
Odpovědět
Naštval mě budík, takovej rage sem chytnul že sem si málem rozsekal mobil Rainbowlaugh
Odpovědět
(11.02.2013, 23:50)KovisCZ666 Napsal(a): um mno ráno umno proste to neches Rainbowlaugh ne vázne ráno ani nemuzes vstát z postele kdyz nejses doma Twilightoops

Hele, kamaráde, morning wood buď opadne sama nebo jí trochu pomůžeš (popřípadě ti s ní pomůže přítelkyně), ale stavu, kdy máš pocit, že ti někdo vyškrabává podbřišek ztupenou lžičkou, se jen tak nezbavíš. Do toho tě bolí záda, hlava, prsa, všechno. Do toho záchvaty vzteku, podrážděnosti, veselosti, plačtivosti, které se střídají z minuty na minutu.
Mám ráda své tělo a jsem hrdá, že jsem žena, ale tohle bych za "komplikace" s ranní erekcí vyměnila kdykoli Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
není to jen morning wood co chlapce trápí :-D ale dál bych to asi rozebírali :-D
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
(12.02.2013, 00:17)Mr.Desolator Napsal(a): Zrovna dneska mě vytočil poměr: cena dálniční známky/kvalita dálnic. Z toho první stoupající a druhá klesající...

Čím dál víc na zblití tenhle stát...Pinkiesick

Zrovna v sobotu jsem jel chvíli po dálnici v Německu... cena známky 0kč, kvalita dálnic k nezaplacení...
racist barn racist barn 1 2 3 4
YouTube: http://www.youtube.com/user/nitramcz DeviantArt: http://nitramcz.deviantart.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: