Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Já nevím jestli to není OT psát sem , ale zase nevím jestli si to zaslouží svoje téma Applejackunsure
Odpovědět
Mnojo, Derping the brony warrior
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(*)-(*)...
Asi ne....
(ironie)
Odpovědět
Tak to napíšu sem Rainbowlaugh
Jo tohle znám. V první třídě byl takovej smrad co se s nikým nebavil a byl pořád sám ve svým světě. Nevím přesně co jsem mu udělal , ale dostal jsem přez držku Rainbowlaugh Druhej den jsem přišel s monoklem a začal jsem prudit až jsem mu nakonec jednu vlepil. Teď je to můj nejlepší kámoš. Rainbowhuh

Na druhým stupni byl jeden dement co si myslel jakej je borec a jak mě stírá přitom sám ukazoval jak to má v hlavě v pořádku.
Teď mám ve třídě pošuka kterej se chová tak na 8 , zpívá si v hodině a dělá to co by asi normální člověk jeho věku nedělal. Každej si někdy "hraje" , ale tohle překračuje všechny meze. Posmívá se za to , že se dívám na poníčky přitom sám je děcko . Nadává mi , kecá totální hovadiny a dává dislike na každý moje video . Možná závidí , ale nevím co ... Každopádně jednou v hodině mě pořád sral tím , že když jsem si psal s kámošem , tak mi hrabal do klávesnice. Mě v té chvíli přestal fungovat mozek a já vztal a chytl ho pod krkem cloumal jsem s ním chvilku a pak praštil na zem. Učitel si ničeho nevšiml . On je takovej pohodovej , že kdyby začala válka tak si toho nevšimne. Od té doby se drží dál, ale silný keci má pořád Facehoof
Takže mě nejvíc štve v poslední době hlavně on.
THE ENDPinkiehappy
Odpovědět
That big, fat bas*ard!!Rainbowlaugh
Odpovědět
Odpovědět
s Dashie se nehází :<
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Jestli ještě někdy někdo schválně zahodí Dashie na zem, když se dívám, tak uvidí Ajsleepy
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Ona letěla Ajsmug
Odpovědět
Zaprvé letěla závodit
Zadruhé, vedle sebe má postel, takže i kdyby, tak přistála měkce.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: