Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
(13.04.2013, 17:15)Mr.Desolator Napsal(a): 16:55 Dokončil jsem jarní očistu auta.

17:11 Začlo pršet

Thats a new academy record. Už dříve jsem používal mytí auta jako obřad na přivolání deště s úspěšností cca 80%, ale teď fakt dumám, odkud v tomto slunném dni ty mraky přišly...Facehoof
Něco jako já tuhle zimu - napadl sníh, já to asi za tejden odhrnul z auta a další den začal padat sníh... Asi po měsíci se to opakovalo znovu - po týdnu sem odhrnul sníh a další den začal padat sníh, to bylo to březnové pondělí.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Že mám len 9 +... ale néé, žartujem, ja viem že si ich zaslúžim :d
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Co kecáš O.o? Vždyť jich máš 10 Ajsmug

Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
Odpovědět
What black sorcery is this? :o... ale né, dík Twilightsmile
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
(13.04.2013, 19:21)Bouri Napsal(a): ...
Něco jako já tuhle zimu - napadl sníh, já to asi za tejden odhrnul z auta a další den začal padat sníh... Asi po měsíci se to opakovalo znovu - po týdnu sem odhrnul sníh a další den začal padat sníh, to bylo to březnové pondělí.

Ani nemluv, kdybych tady popsal, jak expresivně jsem komentoval březnové počasí při vyhrabávání auta z tuny sněhu, tak by to bylo na jasný BANán. Twilightblush Okounějící bandě středoškolské mládeže jsem tím (k jejich chlastání čůča a kouření trávy) zcela jistě přidal i morální úhonuPinkiehappy

Z fotky to možná nevypadá, ale bylo to přes 30 čísel sněhu...
[Obrázek: 1365882346-DSC00421.JPG]
Get rich or die trying.

Odpovědět
Poslední dobou mě naštvalo to,že existuji..a hlavně to,že když jsem "hrála" knife game tak jsem se bodla nožem do ruky to jo,ale mohla jsem o něco hlouběji Pinkiecrazy
Odpovědět
Aktuálně? Twilightblush Jeden film Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
Zkuste prosím někdo do google vyhledávače zadat tuxik a jestli najdete to co já Rainbowlaugh

[Obrázek: Tz7xwYN.jpg]
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
(13.04.2013, 18:41)Dex Napsal(a): Tohle mě dostalo. WTF?!
http://www.reynholm.co.uk
Pro nezasvěcené: prostě si to projděte. Budete se divit...
Pro zasvěcené: prostě si to projděte. Hesla najdete v mysql erroru.
BTW: Má to i účet na Facebooku.

O tom viem už dlhšie, je to perfektný nápad Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Tuxiku to je šílený Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: