Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Dnes jsem se tak trochu pohádal se svou učitelkou zeměpisu.
Označila komunistický režim za "absolutně špatný, nikomu nevyhovující a všechny zákony v něm slouží akorát k týrání lidstva" . Dovolil jsem si proto vznést námitku vůči jejímu proslovu, abych jí vysvětlil, že některé věci, jenž řekla, nejsou pravdivé, a mezi kapitalisty je také mnoho zločinců.... Na základě toho jsem byl vykázán na 2,5 minuty vykázán z učebny. Poté se mi daná kantorka omluvila ( já jí samozřejmě také), ale i tak jsem byl naštvaný.
Odpovědět
Kamarádka -_-
Odpovědět
Ehhhmmm
Ten trapný pocit když chcete kamarádovi poslat "ostřejší" SMS a omylem ji pošlete své mámě Rainbowlaugh
Nejsem na Bronies? Hraju Oblivion!!! Ajsmug
Nic není nemožné, když se člověk opravdu snaží.
Alexander Veliký
Odpovědět
Ach jo, že já v těch "veřejně prospěšných" zařízeních vždycky natrefím na nějakého vořecha...Twilightoops

Je pátek, je pěkně, mám volno. Na auto se za posledních pár dní nachytalo cca 10kg poje*aného pylu a prachu. Nu což, hlavu vzhůru a vyrážíme na ruční myčku OMV autí vykoupat. U myčky žádná fronta (YAY!), jen v obou boxech obsazeno. U obsluhy rozměňuju keš, vracím se do auta a čekám.
V levém boxu stojí orezlá japonská dodávka a obchází ji nějaký umolousanec s tím tlakovým kartáčem v pazourách. Zdálky to vypadá, že se ji snaží umýt. Tento dojem narušuje jen poznání, že si dotyčný nepustil vodu/šampon. Nechápu proč. Několikrát obejde vozidlo a stále ho hladí kartáčem, asi aby mu neodtekla ta rez. Vypadá to, že tu kysnu nepřijel umýt, ale pomazlit se, tak na co mydlinky...

V pravém boxu stojí Fabie s nějakým jantarem na místě řidiče. Ten se po 2 minutách meditace přeci jen uráčí vylézt a začít vykonávat nějakou činnost. Heslovitě: 5 min vytahuje gumové koberečky z auta a pečlivě je ukládá za vůz. Pak je 10 min myje wapkou. Pečlivě z obou stran. Potom mokré koberečky několik minut umisťuje zpět do vozu. Poté znovu nabudí k životu wapku a za minutu obejde celý vůz. Žádné mytí, jen vysokotlaký oplach špinavého vozu ze vzdálenosti cca 15 cm. Pak se vydává tanečním krokem k tankovacím stojanům. Tam nasourcuje papírové ubrousky, které spol. OMV poskytuje svým zákazníkům velkoryse free. Následně se odšourá s k tomu simply klever zázraku a začne ho ubrouskama sušit. Mokrá špína a prach svádí nelítostní boj s lakem. Škodárna musí kvílet blahem. Veselé kolečko s ubrousky se opakuje několikrát po sobě. Už už to vypadalo, že se ubrousky seznámí i s koberečky. Vořežprut se opět vydává pro další várku hádejte čeho. Ups, ubrousky, zdá se, došly. Hrozný tak dnešní doba, mámo. Už ani ty utěrky na benzínkách nejsou. Fšecko to vojebá*aj jak za protechtorátu....

To už jsem fakt myslel, že mu zajdu vrazit zuby do chřátnu, páč tak čekám jako idiot už přes 25min. Vemeno vlevo stále provádí samohanu s dodávkou s tím rozdílem, že prohodil kartáč za ostřik a své vozítko konečně pořádně...zmáčel. A když pořádně, tak pořádně. 7krát ho obejde. Fakt, počítal jsem to. Ani jednomu z dotyčných se evidentně příliš nechce z dobytých pozic.

Mezitím dorazil další zájemce a koupel auta, asi padesátiletý pán v Golfu cabrio. Parkuje opodál a tak, jako já, zírá na oba performery stylem OMG WTF? Párkrát si ten pohled obohacený o úsměv vyměníme. A oba ještě cca 10 min čekáme. Pak odjíždí Fobie a 5 sekund po ní dodávka.

Celkem by to bylo i zábavný, kdybych tam nemusel stát jak ocas. Lidi me nepřestávají udivovat. Pinkiesmile
Get rich or die trying.

Odpovědět
Ten trapný pocit když vyjdete ven a zjistíte že nemáte kalhoty Rainbowlaugh
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Mr.Desolator: ještě že si auto meju vapkou doma a nemusim čekat někde na benzině, to bych asi přišel o nervy taky a s těma ubrouskama mě to teda dostalo, to si měl natočit Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
jednoduše Lidi. Hlavě ty co si myslí že spolkli všechnu učenost světa.

Desolatore Pinkiesmile mě dostal ten exot s těmi utěrkami Rainbowlaugh
Odpovědět
Desolator: to by se možná hodilo i jako strašidelná povídka k táboráku Rainbowlaugh
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Telefonát od nějaké kabelové společnosti nabízející TV:

on "Dobrý den, zastupujeme společnost XXX nabízející za 500 Kč měsíčně několik desítek českých namluvených kanálů. Mohu se zeptat, kolik českých a slovenských kanálů v současné době příjmáte?"
já "asi tak 26" (a k tomu asi 6 anglických typu BBC, pozn. autora Ajsmug )
on "A která společnost Vám to nabízí?"
já "Skylink, to máme zadarmo přes satelit"
on ".... tak děkuji, nashledanou"

Pinkiesmile

Vždycky mě pobaví i hovory telefonních operátorů ("dobrý den, máme pro Vás super tarif. Kolik provoláte?" "200 Kč.... za 6 měsíců" "...... děkujeme, nashledanou"). Teda jednou jsem teď prohrál s Vodafonem (půl hodiny do mne ryl.. a vyhrál.. ale naštěstí už urovnáno a stálo mne to asi jen 160 Kč Twilightoops ), ale pořád vedu Rainbowlaugh

Btw.: Až Vám někdo bude tvrdit, že na naladění satelitu potřebujete odbornou firmu (a zvlášť na obě Astry najednou), tak mu nevěřte. Zvládne to i debil a já jsem toho živým důkazem Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět

LOOOOOL Rainbowlaugh
Nejsem na Bronies? Hraju Oblivion!!! Ajsmug
Nic není nemožné, když se člověk opravdu snaží.
Alexander Veliký
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)