Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
foxtrot: Já bych klidně použil přechodník, je to sice zastaralé, ale funkční a jednoduché.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
[Obrázek: 4707wnss1.jpg]

Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
sirMichael:

Tak, zkoušel jsem to. U nějakých slov to vypadá ještě dobře, ale také existují slova, kde už se to ani dobře nečte...
Zase na druhou stranu mi pak nikdo nemá co vytknout, protože překlad bude přesně odpovídat Rainbowlaugh
Odpovědět
Nah... Ste obézny, agresívny, arogantný, máte podpriemerné IQ a základy hygieny sú pre Vás cudzie? Poďte k nám a staňte sa revízorom! Rainbowlaugh


(z vlastnej skúsenosti môžem hovorť, že som pri svojich cestách MHD ani raz nevidel peknú mladú revízorku alebo aspoň človeka, ktorý by sa usmieval, vždy len samé nervózne staré fuchtle)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
zatracený youtube.. ten mě fakt zná.. aka when you see it Rainbowlaugh

[Obrázek: 5caubk.png]
Odpovědět
(26.04.2013, 18:40)Martin Napsal(a): Celou dobu to sleduji s mírně naskočeným úsměvem na tváři, ale mohl by mi sakra někdo vysvětlit, co se tam jako děje? Rainbowlaugh
Tenhle ten „hit internetu“ není nic jiného než obyčejná Romská mela:

Mám takový pocit že původně ji někdy kolem zimy nahrál Petr Novák a mám pocit, že důvod mely bylo, že někdo někomu něco ukradl nebo co. Do komentářů někdo z recese napsal, že by bylo fajn kdyby se jim dodělaly lightsabery a tak se stalo. Jak ovšem může pět lidí z jednoho klanu mlátit do ležícího člena jiného klanu hlava nehlava násadami od smetáků a kovovými tyčemi mi hlava nebere (resp. takové řešení sporu, to už vůbec ne). Ale ono je toho víc co mi hlava nebere:


Nakonec je ještě fajn, že u nás se střelné zbraně nerozdávají jako na běžícím páse podobně jako ve státech, protože že by byla nouze o tzv. „Nigga momenty“, o tom pochybnosti nemám.
Odpovědět
(25.04.2013, 16:57)sirMichael Napsal(a): Hanny: pěkné, ale v tomhle seriálu není třeba poukazovat na chyby Twilightsmile
piccolo: Nádhera XD lol

Tak by mě zajímalo, kam zmizela Twilight korunka?
Pinkiecrazy
Odpovědět
Myslím, že komentář netřeba uvádět... Prostě někde teče olej a ne málo...
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Měl jsem jít do hospody a celej večer a celou noc chčije tak že nemůžu vylézt ven.
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
Jo... prekladanie angličtiny do nášho jazyka je úplná hovadina, asi každý čo vie po anglicky tomu rozumie v angličtine
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)