Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
(27.05.2013, 18:05)Cracky Napsal(a): ...

Můj klasickej den ve škole (pravda, přímo tohle s Honzou neděláme, ale naše chování jsou značně similární.)... Ajsmug
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
Cifra-Nápodobně,až na to,že mi bylo dost trapně,protože venku na nás koukali všichni kolemjdoucí..Třeba ve vnitř by mi to nevadilo.. xD Pinkiecrazy
Rainbowhuh
Odpovědět
Znám ten pocit....
To mi připomnělo ten trapný pocit, když jsme se spolužákem v autobuse celou jízdu buze*ovali spolujezdící před námi tak, že jsme jim třepali se sedadlama. A potom, jak jsme vystoupili jsem se pozvracel Pinkiecrazy Pinkiesick Rainbowlaugh
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
ten trapný pocit když se smějete stále až se z toho dusíte a nevíte čemu (to také určitě není můj případ... Rainbowlaugh)
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět
Ten trapný pocit když se rozhujete jestli si udělat cupcake z kámoše nebo z toho čeho se normálný cupcake dělá
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět
Ten trapný pocit když víte že si z vás chce udělat kámoš cupcake
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět
Ten trapný pocit když hodíte jemně mobil na pohovku, ten se 4x odrazí rozbije lampu a zabije vám kočku.
Odpovědět
to si doufám nezažil ?? Rainbowlaugh
Ten trapný pocit když si chcete vyndat konečně svačinu a uvidíte... WTF !!! Rainbowlaugh
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět
Ten pocit když si vyndáte svačinu a svačina nikde.
Odpovědět
Ten pocit, když svačina nikde, a vedle vás stojí obtloustlý spolužák s drobkami u úst.
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)