Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Měla pravdu, existuje ! Pinkiehappy
Dneska jsem šel ze školy domů a když přestupuji chodím okolo trafiko-stánko-něco. Nikdy se nedívám po okolí, ale dneska jsem zahlédl vystavený časopis s něčím povědomým.... Fluttershy! Zastavil jsem se a začal slintat, lidi co šli za mnou měli co dělat aby nenarazili. Trvalo to asi 2 vteřiny než jsem si uvědomil, že tam stojím uprostřed chodníku Twilightblush
Odpovědět
Mě štve to, že se vždycky všechno po*ere den předem.
A taky lidi. Lidi mě štvou čím dál víc.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Počasí... Ch**je a ch**je... Ajbemused
Poslední dobou vypadám jako Rarity...
[Obrázek: maxresdefault.jpg]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Modrý desky. a tajený obsah u červených desek , + krypl sova. nasrat
Odpovědět
Tak tomu říkám výhružka Rainbowlaugh
http://www.novinky.cz/domaci/154905-zrus...miera.html
Odpovědět
Ten trapný pocit, když se vás někdo zeptá jestli znáte to a to a vy řeknete ano, že to znáte, ale ono to přeci jenom neexistuje a on vám to řekne
Odpovědět
Ten trapný pocit když skáčete na skákacím hradu a okolo vás malé děti 3-10 let, a vy vyčníváte ven vaší výškou
Odpovědět
Ten trapný pocit, když si uvědomíte, když jak idiot jdete celou cestu do školy v ponožkách Applejackconfused (ano ano Rainbowwild)
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
Ten trapný pocit když chcete vyprávět vtipy a najednou zjistíte, že si nemůžete na žádný vzpomenout
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Ten trapný pocit,když něco usilovně hledáte a pak zjistíte,že to máte v ruce Facehoof Rainbowlaugh
Rainbowhuh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)