Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Z povodňového zpravodajství na www.lidovky.cz:
Paní z Uherského Hradiště, kde nyní stavíme protipovodňové valy a zídky, nám včera napsala, že lidé začínají sepisovat petici proti výstavbě protipovodňových opatření, protože jim vadí, že kolem sídliště Štěpnice vzniknou „šeredné betonové zdi“.

Tak... a tohle může volit...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Beru prášky na migrény, které mají jako vedlejší účinek ospalost a únavu, ale i tak poslední týden trpím nespavostí. D:<

Odpovědět
Tato tužka na oči:
[Obrázek: DSC06076.jpg]
A co teprve ten krásný nápis "G42" jako G4 a 42, prostě ááá! xD Vědět, že bych to používala, tak to i koupím. Rainbowlaugh

A dovolila jsem si provést i takovou malou korekci:
[Obrázek: znsw.png]
Twilight Sparkle is the best eyeliner! ...I mean pony! Rainbowlaugh

Odpovědět
Avon? Jo, tu už jsem taky viděla Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Ještěže Hasbro není Apple. Rainbowlaugh

Odpovědět
(05.06.2013, 17:32)Azuliana Napsal(a): Z povodňového zpravodajství na www.lidovky.cz:
Paní z Uherského Hradiště, kde nyní stavíme protipovodňové valy a zídky, nám včera napsala, že lidé začínají sepisovat petici proti výstavbě protipovodňových opatření, protože jim vadí, že kolem sídliště Štěpnice vzniknou „šeredné betonové zdi“.

Tak... a tohle může volit...

ááááá moje domovina Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
To je tak, když nějaký blbec odsouhlasí výstavbu vilové čtvrti ve Starém Městě a sídliště v Hradišti uprostřed zátopové oblasti. Bohužel si paní neuvědomuje, že v minulých letech se to do jejich slavného sídliště nevylilo ne proto, že by byli Bohem vyvolený lid, ale proto, že někde proti proudu někdo odstřelil kus hráze, nebo jinak řece pustil žilou někam do polí. Jenomže teď už nemůžou počítat s tím, že se to vylije do Staráku a ne k nim, protože Starák si zvýšil břehy a má bariéry, zatímco Hradiště neudělalo nic, kromě toho že u samého břehu řeky vybudovali cyklostezku, která je každý rok zatopená, jakmile se řeka zvedne aspoň o patnáct čísel.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
[Obrázek: cm_pewdiscord_by_saturnstar14-d6226kk.png]

tohle Rainbowlaugh
Odpovědět
mě taky tohle ale až teď když to vidím Rainbowlaugh
Odpovědět
Ajťácká pohádka pro zlepšení nálady :

Kód:
string vypravec = new Vypravec().povidejPohadku("O draku").toString();
COsoba princ, princezna, kral;
CPotvora drak;
CObjekt kralovstvi;

void pohadka()
{
if (princ.sila >= drak.sila)
{
drak.delete();
princ = princ + princezna + kralovstvi/2;
}
else
{
princ = princ - hlava;
drak.hmotnost = drak.hmotnost + princezna.hmotnost;
kral.status = "Smutny";
kralovstvi.goto("prdel");
}
}
Odpovědět
[Obrázek: 431968_532740730107272_434515582_n.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)