Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Ten trapný pocit, keď sa vás angličtinárka opitá: Who is the Queen of England. Odpoviete Celestia (našťastie to učiteľka nepočula lebo som to povedal moc rýchlo) Rainbowlaugh
Odpovědět
(07.06.2013, 18:47)oldking Napsal(a): Ten super pocit když celou hru na lassergame jen skáčete a skáčete jako pinkie pie a máte nejlepší skóre.
A ten trapný pocit když se vás někdo zeptá jak sem to dokázal a vy mu to vysvětlíte i s celou historyjí.

já byl první s tebou !!!!!!!!!! MUHEHEHEHE a nechtěj mě štvát Rainbowlaugh

ten trapný pocit když chcete jít na Plzeňskou věž a zjistíte že se za to platí (jaj Rainbowlaugh Rainbowlaugh)
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět
Ten trapný pocit když na jednom konci duhy má být poklad, ale nejde se k němu dostat
(a není na druhém konci náhodou Dashie?)
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Ten trapný pocit, když jste na ulici, jdete a najednou uvidíte duhu.. jak šílenec začnete řvát ,,Rainbow Dash! Rainbow Dash!" a lidi na vás čumí jak na idiota Pinkiecrazy Zprávě.. jsem idiot Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
Ten trapný pocit když jdete do obchodu oblečení kde prodávají i loutky a jdete i s bráškou a někdo s kým jdete začne řvát ,,Ukaž tu loutku dědka... Hele, támhle je ten dědek!'' a vedle je starší pán a kouká na vás tak nevěřícně
Odpovědět
Ten trapný pocit, když čtete sprostá slova čínsky a do třídy přijde jak naschval jedinej učitel na škole, co čínsky zrovna umí -_- Facehoof
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
[Obrázek: tumblr_mn687wfNSU1qmwjldo1_1280.png]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Ten trapný pocit když Foxtrot opět nepochopil vtip.
Odpovědět
Ten trapný pocit, když máte v češtině napsat opačný význam ke slovu láska, a vy napíšete "SPARTA!!!11!!"
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
Ten trapný pocit, když si projíždíte příspěvky a najednou zahlédnete svoje jméno, vrátíte se a vidíte "červený montérky" Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)