Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Nemám slov - tohle je absolutně úžasné! NPH je borec.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Video, které natočila moje stará BF3 komunita.
No řekněte, není to úžasné Rainbowlaugh
Odpovědět
Kombinace cupcakes a zástěry z cutiemarků Rainbowlaugh
Odpovědět

Dávali to včera na Barandově. Normálně mě ty díly nechávají chladným, ale v momentě, kdy se hovnivál zvedl ze země jsem se neudržel Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(10.06.2013, 17:05)damixk Napsal(a): Kombinace cupcakes a zástěry z cutiemarků Rainbowlaugh
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Edit:
Tak to teda ne Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
[Obrázek: 397434_446114728818564_979707341_n.png]
Odpovědět
''Jistě, cukříku, ještě jednu úroveň a pak jdeme na to''. ''Já vím, ale teď mi padnul legendary, přece ho tam nenechám''. ''Nevrť se, jak mám sakra zaměřovat?'' ''Promiň ale já tu aukci vážně musím neustále hlídat, přece jí teď neprohraju když jsem do ni vrazil zisk z týdeního grindu.'' ''Neotravuj, nevidíš že na mě útočí?!?''


Diablo...zabraňuje lidem v sexu od roku 1996...
http://www.gophoto.it/view.php?i=http://...bfDSJwlYgI
...Protože antikoncepce je nudná.
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
Pobavilo mě jak se tu lidi zase hádaj o kravině Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
z koutku Mary Sue...
(11.06.2013, 20:21)Tuxik Napsal(a): Tohle je zločin proti přírodě a já se na tomto prachsprostém činu podílím Rainbowlaugh

Jméno: King Ultimatitus Charmingtus Fabuloustikus Sexiestingus Molestius Totally non Virgingus
Rodič: Windows
Sourozenci: Queen Chrysalis
Rasa: Changeling – kdo potřebuje více, když je všechno v jednom ...

KUChSMTnV je potomkem nejhoršího ze všech možných démonů permanentně vykořisťujícího, proti kterému se už po tisíciletí svádí boje za svobodu – Windows. Je přesně jako jeho otec a matka v jednom, naděje ničící, peníze (tedy lásku) vysávající pekelník, který ať přijde kam chce, tak přinese jen totální závislost tamních obyvatel na něm, zoufalství a tendence bušit hlavou o zeď.

Jeho vzhled je neznámý, ale každý ho vidí tak, jak si KUChSMTnV zamane. Buďto jako toho nejatraktivnějšího partnera ze všech partnerů, takže se s ním okamžitě vyspíte, nebo jako zrůdu, před kterou radši utečete. Bacha!!! Jsou ho dokonce schopni vidět i slepí!!! Něco jako Neo style!!!

Ze své oběti, která je plně pod jeho vládou nejdříve vysaje veškeré peníze (chci říct lásku), pak ji zneužije a následně sežere. Už zkonzumoval Discorda, Celestii, Lunu, Mane6, Ponyville a já nevím co ještě … prostě všechno co zmíníte to sežral.

Nosí ultimátní přívěsek, který koupil v bazaru, který mu dává schopnost cestovat skrze dimenze, takže jakmile se vyřádí v jednom vesmíru, odcestuje do dalšího. Navíc ho chrání řetěz sestavený čistě z prstenů, které jsou úplně stejné jako ten z LotR, jen lepší.

Zde obrázek – v jaké podobě ho uvidíte, to je čistě jen na něm:

[Obrázek: Phs1WjH.png]

tohle se povedlo je to pěkný a vtipný RainbowlaughRainbowlaughRainbowlaugh
Odpovědět
Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
[Obrázek: equestria_girls_ending_scene_by_crimsonb...68oblf.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)