Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
QNSFW
[Obrázek: 12636myfavoritecpy.jpg]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ginosaji!! Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
vášnivý hráč videoher
Odpovědět

Odpovědět
[Obrázek: 400747_546632332065935_2067102116_n.jpg]
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
^
I OMG Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
Lattellerr: rofl'd

Odpovědět
Naštvala ma dnes jedna nemenovaná kresťanka snažila sa mi vnútiť vieru dosť agresívnym spôsobom napr:"choď do kostola a pros o odpustenie svojich hriechov ináč budeš horieť táboráku pekelnom muhahha" (povedala ohni pekelnom muhaha Rainbowlaugh ) Tento monológ prebiehal asi 1 hodinu. Potom som jej odpovedal "Ďakujem za ponaučenie ale "ďalej som odpovedal mojím názorom na kresťanstvo,(nič vulgárne ani urážlivé !!!) keď som dorozprával začala sranda hádzala po mne tašku,potom zošit,mapu slovenska z dreva (tomu som sa vyhol) ...


[Tento príspevok nemá biť urážkou Bronies kresťanov, išlo len o to že nemám rád ľudí čo si silou mocou stoja za tím že čo vravia oni je najlepšie,sväté ale aj napr. niektorý Bronies mladšieho tipu si privlastňujú poníkov napríklad Fluttershy a keď ostatný Bronies pridajú napr. NSFW obrázok z Fluttershy tak reagujú agresívne. (Členovia ktorí sú na fóre už dlhšie tak vedia o kom rozprávam.) Neodsudzujem kresťanov len nie každý verí práve v Jezusa preto nespamujte to každému všade to je ako keby ste sa snažili nasilu bronyfikovať len spravíte ďalších haterov ]
Ospravedlňujem sa za veľakrát použité slovo napr. Twilightblush
Odpovědět
Logika v krámě kde nakupuju: Cocacola 1l -31, 90 Cocacola 2l - 24, 90 Derpyderp1
suh dud
Odpovědět
Díky vysokým teplotám se moje hodnota výdej pěněz/den zvýšila o... 350% ? Rainbowlaugh Dnes jsem skoupil asi 4 litry nápojů
suh dud
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)