Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Co takhle FC některých členů? Rainbowlaugh Měla bych pár návrhů Rainbowlaugh
Odpovědět
Ach jo, někdy je ta práce fakt na zastřelení se...

Tentokrát pojedu s novým člověkem, od kterého nevím co čekat (to nemám rád), vyjíždím v neděli večer (což nesnáším), a aby toho všeho nebylo málo, tak se jede do Neměcka (tuhle zemi upřímně nenávidím, větší odpor mám snad jen k Polsku). Když se se*e, tak se se*e. Raději mě někdo zabijte.
Get rich or die trying.

Odpovědět
Človek, ktorý vám po tom, čo sa k nemu v dobrej viere trepete dve hodiny na návštevu peši (a ešte so psom) nie je ochotný ani len otvoriť dvere a podať pohár vody, no pribrzdene sa na vás usmieva z balkóna svojho bytu... A potom nečudo, že mám niekedy radšej psy, než ľudí.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Naštval mne ten strašnej českej dabing k poníkum
Odpovědět
Díky nedostatku financí a práci v neděli jsem letos (opět) nebyla na Hellsing LARPu... dammit...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Pravidelně mě baví některé FB statusy mých přátel, dnes třeba:

"Od té doby co se žena s dcerou vrátily z prázdnin, hraju svou nejoblíbenější hru O.T.E.C Call of daughter (žánrově jde o RPG s prvky survival hororu). Za dnešek mám Perky: Opravář dětských knih supeň 3., Přebalování stupeň 8., Pouštění pohádek stupeň 1."

nebo nedávno tento:

"Z kuchyně se ozývá následující : 1. Ku*va, řízl jsem se! Kde je náplast! Krvácím!... o chvilku později 2. Ááá, ta chilliomáčka se mi dostala do té rány, kur*va, to je bolest!!!! a o chvilku později 3. Áááá, mám to i v oku!

...aneb Keilyn vaří kuře."
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Refrén téhle písničky....

Odpovědět
[Obrázek: mlp__scrunchy_nosed_teenage_cadence_by_k...61iz41.png]
Rainbowlaugh Rainbowlaugh
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Choo-choo train! Rainbowlaugh
Odpovědět
RainbowlaughRainbowlaugh
http://www.rouming.cz/roumingShow.php?fi...ny____.jpg
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)