Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Kdo to byl ?Pinkiegasp
Žeby další brony v mém okolí ? Pinkiecrazy


Přiložené soubory Miniatury
   
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
[Obrázek: 1383267_622314277812440_777470106_n.jpg]
Odpovědět
Tak mi rodiče řekli, ať hodím na aukro postel. Když píšu popis, koukám, že opera mi červeně podtrhla slovo mikroplyšem, tak jsem na to klikl, abych věděl jak se to píše správně. Opera má očividně smysl pro češtinu Rainbowlaugh
[Obrázek: 6f91gIB.png]
Meow?
Odpovědět
Že "Belieberky" nesnáší hatery a že každej má právo říct co si myslí a pak nadávaj na Slipknot že prej jsou to kreténi protože Biebra nazvali protekčním frackovi s devítiletými fanynkami.
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Mě nasírají Belieberky svým "vy mu jen závidíte slávu, proto jste na něj tak hnusní!"
Jasně... copak je Bieber jediný slavný člověk na světě? Ne. Tak proč jsme hnusní jen na něj, a ne třeba na Johnyho Deppa?
Ono to má rozhodně jiný důvod.

A taky mě serou lidi typu Atiho, kteří natočí celé video ve stylu "dubstep je ko****na" a nakonec řeknou "ale to je pouze můj názor, každý ať si myslí co chce."
Tak proč točil to video? Pak nemá žádný smysl. Je plno lehce ovlivnitelných fanoušků co si pak řeknou, že má Ati asi pravdu a přestanou dubstep poslouchat.
Are you happy now?

/)_-
Odpovědět
Ten trapný pocit, když udělíte trest za něco, co ani není v pravidlech. Twilightoops
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
(13.10.2013, 13:22)J_manT Napsal(a): Ten trapný pocit když za váma v autobuse seděj děcka který řvou na celej bus Facehoof

Ten trapný pocit, když jsi jedno z těch děcek Rainbowlaugh
Odpovědět
se češu a kus hřebínku mi zůstane v ruce a druhej ve vlasech Rainbowlaugh jako cajk...
Odpovědět
ten tepný pocit když se směju nečemu co neni vtipné
Odpovědět
Ten trapný pocit, když ze školi odcházíte po 16:45 a zařvete "Mam celí odpoledne v ***** " .
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)