Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Koukám, že školní wifi už zase skoro nejede. Tak se chci připojit na 3G. Když tu náhle...
[Obrázek: toOIt1Cl.png]
(Rozkliknutelný)
Meow?
Odpovědět
O tuto perlu se s vámi musím podělit Rainbowlaugh

Převzato od Michala Mealtinera Truhláře z FB strany ‎LARP CZ

Je pondělí. A správný pracovní týden začíná čištěním emailové schránky.
Já dnes narazil na jeden email z roku 2006. Věřím, pobaví a mnozí z vás rádi zavzpomínáte.

pozn.: Vkládám to sem proto, že jsem tímto emailem prej projasnil mnoha lidem den, a protože jsem byl několika z nich požádán, abych to sem vložil.

-------------------------------------
Cau, napadlo me, ze ti napisu a zeptam se, zdali jsi jeden z clenu takove te subkomunity, co chodi z drevenymi meci po meste. Chapej, precetl jsem si tvou prezdivku (is.muni} a (ted nekecam) prvni vec co me napadla bylo : "hej to musi byt jeden z tech kokotu s drevenymi meci". Jako svym zpusobem chapu, ze je to hra a ze bys pravdepodobne nalezl velikou spoustu argumentu proc je vase dost ujeta zabava omluvitelna (nikomu do toho nic neni, je nase vec jak se bavime, atd ...). Ale na druhou stranu musis pochopit, ze jsou to lidi jako JA, tedy (100% - 0.00kolikvasje), kteri se musi kazdy den divat na takoveto kokoty. A verte, ze nam to dokaze pokazit naladu. Takze prosim, v zajmu niceho jineho, nez proste statistiky, uznejte, ze je vas natolik malo, ze svou (nic proti vlastni podstate teto... ) zabavu je nejvyssi cas prestat provozovat, a zacit premyslet trochu vice o lidech, kteri dnes ridi banky a nadnarodni podniky, a ve 20 letech nebehali po parku s drevenym mecem.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Pobavilo Rainbowlaugh Pinkiehappy .
Nemluvě o tom, že velká spousta úspěšných lidí hrála RPGčka a larpy... a dodnes hraje, pokud má čas.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Jak moudře pravil jeden z komentářů: "Jj, další člověk typu: "Muj život je nudnej, všední a stojí za h.vno, sem z něj otrávenej a s.re mě, takže tebe bude taky!" "

A většina z nás si v dětství hrála na vojáky, piráty, indiány a podobné. Akorát LARPařům to vydrželo do dospělosti. A asi by se pisatel divil, jak rozmanité lidi může na LARPu potkat.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Pobavilo, no aj rozosmutnilo. Určite sa pamätáte na skupinu REDNEX, ktorá bola aktívna hlavne v 90. rokoch. Momentálne sú na predaj (a to doslova) za necelé 3 milióny dolárov. Prestalo sa im dariť, nemajú sponzora? Bohvie.

(nebudem propagovať, use Google Twilightsmile )
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Náš šéf z práce, když má čas, tak si taky vždy rád zahraje World of Tanks a je inženýr. Pak aktivně dělá Geocathing ( když jsme byli služebně na tři dny v Německu, tak večer prolez celý městečko, aby našel kešky a cestou domů jsme zastavovali u každé bližší. Rainbowlaugh )

Tady je krásně vidět, že když i lidé vysokého postavení mají chvilku volna, tak si užívají stejně tak dobře, jako kdyby byli na střední. Pinkiesmile

Ještě před pár lety já sám přišel z práce domů a šel ven si zahrát s klukama co jsou o deset - patnáct let mladší, fotbálek a dokonce jsem i ve tři a dvaceti letech byl pozván capartama, zda bych si s nima nešel hrát na vojáky. A bylo to zajímavý se po lese prohánět s bambitkama. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(22.01.2014, 21:30)Hotsteppa Napsal(a): Pobavilo, no aj rozosmutnilo. Určite sa pamätáte na skupinu REDNEX, ktorá bola aktívna hlavne v 90. rokoch. Momentálne sú na predaj (a to doslova) za necelé 3 milióny dolárov. Prestalo sa im dariť, nemajú sponzora? Bohvie.

(nebudem propagovať, use Google Twilightsmile )

Ti jsou na prodej už od roku 2007 a zatím je nikdo nekoupil, akorát se zvyšuje cena (startovali na 1,5 milionu)

http://blip.tv/todds-pop-song-reviews/on...oe-6594738
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Z dnešního rána:
Měl jsem přijet do školy v 7:50. Přijel jsem v 8:50 a ani si toho nikdo z vyučujících nevšiml.
A jeden autobusák do vysílačky prohlásil "Silničáři nečekali, že by v Praze mohlo sněžit" Rainbowlaugh
Zkrátka letošní zima dokáže stále překvapovat. Twilightsmile
Odpovědět
Při příchodu domů, byl nalepen na skle vchodových dveří leták s tímto " Čištění koberců a matrací mokrým i suchým způsobem se zcela novým systémem zn. Rainbow. Rychlé vyčištění vláken až do 10 centimetrů."

Okamžitě jsem si se smíchem vybavil první díl MLP, kdy Dashie nasadila svoji patentovanou duhovou sušičku na Twilight. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(22.01.2014, 21:59)Azuliana Napsal(a): Ti jsou na prodej už od roku 2007 a zatím je nikdo nekoupil, akorát se zvyšuje cena (startovali na 1,5 milionu)

http://blip.tv/todds-pop-song-reviews/on...oe-6594738

Yup, to zvyšovanie som si všimol. Len mi nejde do hlavy, prečo zvyšujú, ak o nich stále nikto neprejavil záujem.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)