Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Člověk má rýmu a trochu ho bolí v krku a rodiče už by do něj cpali paralen Facehoof
Meow?
Odpovědět
Já bych strčil ruku do ohně, kdyby to léčilo rýmu. Rainbowlaugh
Odpovědět
Dokud člověku nepraskne 5x za den v nose cévka, tak je rýma ten nejméně otravný důsledek těchhle podzimních viróz. Ruku do ohně bych za to nestrčil, ale myslím, že tohohle vira, kvůli kterýmu jsem probděl 4 noci, jsem chytil na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě, jehož mottem byl "Nekonečný proud času". Trollestia
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Dneska jsem šla se svými spolužačkami do kina. Byl to velice zajímavý zážitek ...

09:30 Máme sraz na Mendláku.
09:37 Přijdu já. Vydáme se k Vaňkovce.
09:53 Studujeme co jede k Olympii.
10:05 Nasedáme do autobusu 49.
10:28 Kámoška mi přestává věřit, že tento bus opravdu jede k Olympii. Všechny nás stresuje.
10:34 Měla pravdu.
10:36 Vystupujeme na konečné v Přízřenicích. Nevíme kde jsme, ale utěšuje nás to, že jsme cestou viděly nápis Olympie. Nakonec se zeptáme řidiče. Zjistíme, že další bus co jede do Olympie pojede až tak za 20 minut. Vydáváme se tedy k Olympii pešky.
10:40 Běžíme, přičemž mě chce kámoška uškrtit za moji neschopnost.  
10:45 Jsme u Olympie, cestou jsme se dokonce i sklouzli na skluzavce.

Zbytek už byl naštěstí v pohodě. Pouze jsme se chytře rozdělily 20 minut před začátkem filmu a pak se nedokázaly vrátit zpátky.
Poté za námi seděl malý chlapeček, který všechno spoileroval. A sladká tečka nakonec bylo 50ti minutové sezení v autobuse kvůli koloně.

No, prostě takový normální sobotní výlet. Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
A přitom stačilo jít do Špalíčku. Rainbowlaugh
Odpovědět
D.K.: Ale tam nedávali Pixely. Samozřejmě, že kdybychom šly na Marťana, tak by se nic nestalo ... Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Na chatě nebyly skoro žádné větší sklenice na pivo, takže jsem musel improvizovat ...  Rainbowlaugh

[Obrázek: HDHQrUr.jpg]
Ta váza byla stejně prázdná, tak se utřela od prachu a hned se využila... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Domluvily jsme se s kámoškou, že půjdeme do bazénu. Přijdeme tam, a oni že by nás pustili jedině do sauny, protože tam jsou nějaký závody. Tak jsme zase šly pryč Rainbowlaugh
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Tak jsem si na přednášce sednul vedle jednoho človíčka a vyklubala se z ní talentovaná umělkyně. Rainbowlaugh http://djmoonray.deviantart.com/
Můj BB Twilight na batohu mě prozradil.  Twilightblush
Odpovědět
Už jste někdy naběhli do nábytku takovou rychlostí, že jste si zlomili malíček?

A dokonce dvakrát v životě? Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: