Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Chápu, teď máš ten zamilovaný stav. Užívej si ho dokud můžeš. Pak je třeba se na to dívat i z té druhé praktické strany, ale pokud bydlíte blízko, nebo máte alespoň dobrou dopravní dostupnost, tak by to nemuselo krachnout tak rychle, a ještě si spolu nějakou dobu užijete. Každopádně hodně štěstí ^^
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tak dělí nás 100km: Já jsem ze Znojma a ona z Tišnova. Zatím teda nemá kvůli práci čas-pomáhá svému tátovi. A navíc, její táta to ani neví, že má kluka. On by se nepřenesl přes to, že ona už je velká. Ale budeme se snažit, aby jsme byli zase spolu Twilightsmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
https://cs.wikipedia.org/wiki/Diskordianismus
No skoro perfektní, ale nikdo mi nebude říkat, kdy mám jíst své špekáčky!
Odpovědět
Jedno ze základních pravidel taky je, že bys neměl věřit ničemu, co si někde přečteš Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jak to myslíš? Tím říkáš, že Diskordianismus není skutečný? A co třeba Pastafarianismus? No to je rouhání, člověče!
Odpovědět
Myslím to tak, jak je to psáno v Discordiánském Pentabarfu.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Aha. Byl jsem zaslepen. Pohoršila mne ta část se špekáčkem...
Ale myslím, že kdybych si měl zvolit nějaké náboženství, byl by to egoismus. V něm je každý svým bohem. Rainbowlaugh
[spoiler:
No to jsem si mohl myslet, že i Celestia má vlastní náboženství - Celestianismus. Tohle už začíná být fakt směšné. Rainbowlaugh
]
Odpovědět
@D.K.
OT
Taky se můžeš exkomunikovat a po snězení špekáčku deexkomunikovat. Raritywink
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Diskordiánství je super náboženství. A nejen kvůli tomu, že každý je automaticky papež Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Nechte si Diskordiánství Rainbowlaugh nepříjde mi to zajímavější, než Severská mytologie Rainbowlaugh Twilightsmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)